MonthWeekDay
November 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
28/10/2019

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler

19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler
29/10/2019

Category: Yellow Boys17:00: Cadets: Weiler - Ent. Schieren/Colmarberg (Coupe des Cadets)

17:00: Cadets: Weiler - Ent. Schieren/Colmarberg (Coupe des Cadets)
30/10/2019 31/10/2019 01/11/2019 02/11/2019

Category: Yellow Boys11:00: Scolaires: Beetebuerg - Weiler (Testmatch)

11:00: Scolaires: Beetebuerg - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Juniors: Weiler - Ent. Ierpeldeng/Bastendorf (Coupe du Prince)

15:00: Juniors: Weiler - Ent. Ierpeldeng/Bastendorf (Coupe du Prince)

Category: Yellow Boys15:00: Minimes: Schëffleng - Weiler (Coupe des Minimes)

15:00: Minimes: Schëffleng - Weiler (Coupe des Minimes)
03/11/2019

Category: Yellow Boys10:30: Poussins: Bieles - Weiler (Coupe des Poussins)

10:30: Poussins: Bieles - Weiler (Coupe des Poussins)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Monnerech (10.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Monnerech (10.Spilldag)
04/11/2019

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Kanech -Weiler

19:00: Härenekipp: Kanech -Weiler

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Beetebuerg (8.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Beetebuerg (8.Spilldag)
05/11/2019

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Beetebuerg - Weiler (10.Spilldag)

19:30: Juniors: Beetebuerg - Weiler (10.Spilldag)
06/11/2019 07/11/2019 08/11/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: FC 72 Ierpeldeng - Weiler (Coupe Seniors Réserves)

20:00: Seniors II/U23: FC 72 Ierpeldeng - Weiler (Coupe Seniors Réserves)
09/11/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Diddeleng (7.Spilldag)(Terrain Aloyse Meyer)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Diddeleng (7.Spilldag)(Terrain Aloyse Meyer)

Category: Yellow Boys09:30: Pupilles III: Weiler - RM Hamm Benfica (7.Spilldag)

09:30: Pupilles III: Weiler - RM Hamm Benfica (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Kayl (7.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Kayl (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Minimes II: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (7.Spilldag)

11:00: Minimes II: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Weiler - Eilereng (7.Spilldag)

14:00: Minimes I: Weiler - Eilereng (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Sandweiler - Weiler (7.Spilldag)

15:00: Pupilles I: Sandweiler - Weiler (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Suessem - Weiler (7.Spilldag)

15:00: Pupilles II: Suessem - Weiler (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (7.Spilldag)

16:00: Scolaires: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Juniors: Weiler - Schëffleng (11.Spilldag)

18:00: Juniors: Weiler - Schëffleng (11.Spilldag)
10/11/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Gréivemaacher (7.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Gréivemaacher (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Réimech/Bous - Weiler (7.Spilldag)(Terrain Bous)

14:00: Cadets: Réimech/Bous - Weiler (7.Spilldag)(Terrain Bous)
11/11/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Izeg

19:15: Härenekipp: Weiler - Izeg
12/11/2019

Category: Yellow Boys17:00: Poussins I: Uewerkuer - Weiler (7.Spilldag)

17:00: Poussins I: Uewerkuer - Weiler (7.Spilldag)
13/11/2019 14/11/2019 15/11/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Schëffleng - Weiler (9.Spilldag)(Terrain rue du Parc)

20:00: Seniors II/U23: Schëffleng - Weiler (9.Spilldag)(Terrain rue du Parc)
16/11/2019

Category: Yellow Boys10:00: Hämmelsmarsch

10:00: Hämmelsmarsch

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles III: Stroossen - Weiler (8.Spilldag)

10:00: Pupilles III: Stroossen - Weiler (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Schëffleng (8.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Schëffleng (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Mensdorf (8.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Mensdorf (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Minimes I: Beetebuerg - Weiler (8.Silldag)

14:30: Minimes I: Beetebuerg - Weiler (8.Silldag)

Category: Yellow Boys15:00: Minimes II: Réimech/Bous - Weiler (8.Spilldag)(Terrain Bous)

15:00: Minimes II: Réimech/Bous - Weiler (8.Spilldag)(Terrain Bous)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Weiler - Gaasperech (8.Spilldag)

15:00: Pupilles II: Weiler - Gaasperech (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Juniors: F91 Diddeleng - Weiler (12.Spilldag)(Terrain Barozzi)

16:30: Juniors: F91 Diddeleng - Weiler (12.Spilldag)(Terrain Barozzi)

Category: Yellow Boys16:30: Pupilles I: Weiler - Réimech/Bous (8.Spilldag)

16:30: Pupilles I: Weiler - Réimech/Bous (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:00: Scolaires: Jeunesse Esch - Weiler (8.Spilldag)

17:00: Scolaires: Jeunesse Esch - Weiler (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Seniors I: US. Esch - Weiler (11.Spilldag)

18:00: Seniors I: US. Esch - Weiler (11.Spilldag)
17/11/2019
18/11/2019 19/11/2019

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires II: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)

17:30: Scolaires II: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)
20/11/2019 21/11/2019 22/11/2019 23/11/2019

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles III: Weiler - Ent. Syrdall(9.Spilldag)

10:00: Pupilles III: Weiler - Ent. Syrdall(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Déifferdeng(9.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Déifferdeng(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Izeg(9.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Izeg(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles II: Weiler - Rfcul(9.Spilldag)

11:00: Pupilles II: Weiler - Rfcul(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys12:30: Minimes I: Fola - Weiler(9.Spilldag)(Terrain Lalleng)

12:30: Minimes I: Fola - Weiler(9.Spilldag)(Terrain Lalleng)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Weiler - Mamer(9.Spilldag)

14:00: Minimes II: Weiler - Mamer(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Stroossen - Weiler(9.Spilldag)

15:00: Pupilles I: Stroossen - Weiler(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: Weiler - Käerjeng(9.Spilldag)

16:00: Scolaires: Weiler - Käerjeng(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Juniors: Weiler - US Esch(13.Spilldag)

18:00: Juniors: Weiler - US Esch(13.Spilldag)
24/11/2019

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Märl/Belair - Weiler(8.Spilldag)(Stade Prince Jean)

10:30: Poussins II: Märl/Belair - Weiler(8.Spilldag)(Stade Prince Jean)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Rodange - Weiler(8.Spilldag)

11:00: Poussins I: Rodange - Weiler(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Weiler - Ent. Bissen/Brouch/Boevange(8.Spilldag)

13:30: Cadets: Weiler - Ent. Bissen/Brouch/Boevange(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Steesel (12.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Steesel (12.Spilldag)
25/11/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - CeBra 01(10.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - CeBra 01(10.Spilldag)
26/11/2019 27/11/2019 28/11/2019

Category: Yellow Boys17:30: Pupilles I: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

17:30: Pupilles I: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)
29/11/2019 30/11/2019

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles III: Weiler - Kielen (1.Spilldag)

11:00: Pupilles III: Weiler - Kielen (1.Spilldag)
01/12/2019

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles I: Tournoi indoor FC Tricolore ( Hall Stade Josy Barthel)

09:00: Pupilles I: Tournoi indoor FC Tricolore ( Hall Stade Josy Barthel)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: RM Hamm Benfica - Weiler (13.Spilldag)

16:00: Seniors I: RM Hamm Benfica - Weiler (13.Spilldag)