MonthWeekDay
December 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
25/11/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - CeBra 01(10.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - CeBra 01(10.Spilldag)
26/11/2019 27/11/2019 28/11/2019

Category: Yellow Boys17:30: Pupilles I: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

17:30: Pupilles I: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)
29/11/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Bieles - Weiler(11.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Bieles - Weiler(11.Spilldag)
30/11/2019

Category: Yellow BoysN/A: Juniors: FC CeBra 01 - Weiler(14.Spilldag) (FF: 0-3)

N/A: Juniors: FC CeBra 01 - Weiler(14.Spilldag) (FF: 0-3)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles I: Weiler - Mensdorf (Testmatch)

11:00: Pupilles I: Weiler - Mensdorf (Testmatch)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles III: Weiler - Kielen (1.Spilldag)

11:00: Pupilles III: Weiler - Kielen (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Minimes I: Weiler - Bieles(10.Spilldag)

15:00: Minimes I: Weiler - Bieles(10.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Minimes II: Bartreng - Weiler(10.Spilldag)

15:00: Minimes II: Bartreng - Weiler(10.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: Fola - Weiler(10.Spilldag)(Terrain Lalleng)

16:00: Scolaires: Fola - Weiler(10.Spilldag)(Terrain Lalleng)
01/12/2019

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles II: Tournoi Indoor FC Tricolore ( Hall Stade Josy Barthel)

09:00: Pupilles II: Tournoi Indoor FC Tricolore ( Hall Stade Josy Barthel)

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Ent. Mensdorf/Kanech - Weiler(9.Spilldag)(Terrain Mensdorf)

09:30: Poussins II: Ent. Mensdorf/Kanech - Weiler(9.Spilldag)(Terrain Mensdorf)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Weiler - US. Esch(9.Spilldag)

10:30: Poussins I: Weiler - US. Esch(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: RM Hamm Benfica - Weiler(9.Spilldag)(Terrain Synth.Hamm)

14:00: Cadets: RM Hamm Benfica - Weiler(9.Spilldag)(Terrain Synth.Hamm)
02/12/2019 03/12/2019 04/12/2019 05/12/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Jeunesse Esch(Coupe Seniors Réserves 1/8 Finale)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Jeunesse Esch(Coupe Seniors Réserves 1/8 Finale)
06/12/2019

Category: Yellow Boys18:00: Afterwork befor Christmas (Terrain Weiler)

18:00: Afterwork befor Christmas (Terrain Weiler)
07/12/2019

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles: Championnat Indoor zu Stroosen (1.Tour)

09:00: Pupilles: Championnat Indoor zu Stroosen (1.Tour)

Category: Yellow Boys10:00: Chrëschtmaart (Terrain Weiler)

10:00: Chrëschtmaart (Terrain Weiler)

Category: Yellow Boys14:00: Poussins: Championnat Indoor zu Rodange (1.Tour)

14:00: Poussins: Championnat Indoor zu Rodange (1.Tour)
08/12/2019

Category: Yellow Boys14:30: Pupilles: Turnéier zu Hueschtert

14:30: Pupilles: Turnéier zu Hueschtert

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Weiler - Steesel(10.Spilldag)

15:00: Cadets: Weiler - Steesel(10.Spilldag)
09/12/2019 10/12/2019 11/12/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: RM Hamm Benfica - Weiler (13.Spilldag)(Terrain Luxembourg-Cents)

20:00: Seniors I: RM Hamm Benfica - Weiler (13.Spilldag)(Terrain Luxembourg-Cents)
12/12/2019 13/12/2019 14/12/2019

Category: Yellow Boys09:00: Scolaires: Championnat Indoor zu Äischen

09:00: Scolaires: Championnat Indoor zu Äischen

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis: Weiler - Int. School of Luxembourg(Frëndschaftsmatch)

10:00: Bambinis: Weiler - Int. School of Luxembourg(Frëndschaftsmatch)

Category: Yellow Boys14:30: Minimes: Championnat Indoor zu Déifferdeng (1.Tour)

14:30: Minimes: Championnat Indoor zu Déifferdeng (1.Tour)
15/12/2019
16/12/2019 17/12/2019 18/12/2019 19/12/2019 20/12/2019 21/12/2019

Category: Yellow Boys09:00: Scolaires: Turnéier Hamm zu Bouneweg

09:00: Scolaires: Turnéier Hamm zu Bouneweg
22/12/2019
23/12/2019 24/12/2019 25/12/2019 26/12/2019 27/12/2019 28/12/2019 29/12/2019

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles I: Tournoi indoor Young Boys Diekirch(Hall des Sports Diekirch)

09:00: Pupilles I: Tournoi indoor Young Boys Diekirch(Hall des Sports Diekirch)
30/12/2019 31/12/2019 01/01/2020 02/01/2020 03/01/2020 04/01/2020 05/01/2020