MonthWeekDay

Events in September 2019

  • -
    Seniors I: Jeunesse Kanech - Weiler (3.Spilldag)
  • -
    Seniors II/U23: Weiler - Suessem (1.Spilldag)
  • -
    Cadets: Miersch - Weiler (Testmatch)
  • -
    Scolaires: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)
    Cadets: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)
  • -
    Minimes: Rouspert - Weiler (Testmach)(Terrain Rallingen)
    Cadets: Weiler - F91 Diddeleng (Testmatch)
    Seniors I: Weiler - Jonglënster (4.Spilldag)
  • -
    Seniors II/U23: Weiler - Kolmer-Bierg (Coupe Seniors Réserves Tour préliminaire)
  • -
    Seniors II/U23: Kanech - Weiler (2.Spilldag)
  • -
    Poussins I: Turnéier zu Béiwen
    Minimes II: Moutfort - Weiler (Testmatch)
    Minimes I: Moutfort - Weiler (Testmatch)
    Scolaires: Weiler - F91 Diddeleng (Coupe des Scolaires Tour préliminaire)
  • -
    Cadets: Weiler - Ent.Schieren/Kolmarbierg/Fiels (Coupe des Cadets Tour préliminaire)
    Seniors I: Mamer - Weiler (5.Spilldag)
  • -
    Minimes II: Monnerech - Weiler (Testmatch)
  • -
    Juniors: Weiler - JSG Moseltal (Testmatch)
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Rodange (1.Spilldag)
    Présentations des équipes
  • -
    Poussins I: Monnerech - Weiler (1.Spilldag)
    Poussins II: Weiler - Ent. Syrdall (1.Spilldag)
    Minimes I: Bieles - Weiler (1.Spilldag)
    Cadets: Steesel - Weiler (1.Spilldag)
    Seniors I: FC Stengefort - Weiler (Coupe de Luxembourg 1/32 de Finale)
  • -
    Minimes II: Weiler - Bartreng (1.Spilldag)
    Härenekipp: CS Uewerkuer - Weiler
    Seniors II/U23: Weiler - Monnerech (Coupe Seniors Réserves 1/32 Finale)
  • -
    Juniors: Eilereng - Weiler (2.Spilldag)
  • -
    Scolaires: Weiler - Fola Esch (1.Spilldag)
  • -
    Pupilles III: Märel/Belair - Weiler (1.Spilldag)
  • -
    Juniors: Exempt (3.Spilldag)
    Bambinis I: Turnéier zu Niederkuer (2.Spilldag)
    Bambinis II: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)
    Pupilles II: Weiler - Bartreng (2.Spilldag
    Pupilles I: Weiler - Märel/Belair (2.Spilldag)
    Minimes I: Weiler - Remeleng (2.Spilldag)
    Pupilles III: Ent. Äischdall - Weiler (2.Spilldag)
    Scolaires: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)
    Minimes II: Monnerech - Weiler (2.Spilldag)
    Seniors I: Weiler - Remeleng (6.Spilldag)
  • -
    Poussins II: Beetebuerg - Weiler (2.Spilldag)
    Poussins I: Weiler - F91 Diddeleng (2.Spilldag)
    Cadets: Ierpeldeng - Weiler (2.Spilldag)
  • -
    Härenekipp: Weiler - Menster
    Seniors II/U23: Hesper - Weiler (3.Spilldag)