MonthWeekDay
June 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
27/05/2019

Category: Yellow BoysN/A: Stage goals and more

N/A: Stage goals and more

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Hueschtert (22.Spilldag)(Off+Buv: Mitsch CL.+Nennig G.)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Hueschtert (22.Spilldag)(Off+Buv: Mitsch CL.+Nennig G.)
28/05/2019

Category: Yellow BoysN/A: Stage goals and more

N/A: Stage goals and more
29/05/2019

Category: Yellow BoysN/A: Stage goals and more

N/A: Stage goals and more
30/05/2019

Category: Yellow BoysN/A: Stage goals and more

N/A: Stage goals and more

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Weiler - Gréivemaacher (Coupe FLF Finale) (Terrain Menster)

19:30: Seniors I: Weiler - Gréivemaacher (Coupe FLF Finale) (Terrain Menster)
31/05/2019

Category: Yellow BoysN/A: Stage goals and more

N/A: Stage goals and more
01/06/2019

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Réimech/Bous - Weiler (Terrain Bous)

15:00: Cadets: Réimech/Bous - Weiler (Terrain Bous)
02/06/2019

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Weiler - Ent. Syrdall

10:30: Poussins I: Weiler - Ent. Syrdall
03/06/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Schengen - Weiler

19:15: Härenekipp: Schengen - Weiler
04/06/2019

Category: Yellow Boys17:30: Pupilles I: Sandweiler - Weiler (6.Spilldag)

17:30: Pupilles I: Sandweiler - Weiler (6.Spilldag)
05/06/2019 06/06/2019 07/06/2019 08/06/2019

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Weiler - Izeg (Testmatch)

14:00: Minimes II: Weiler - Izeg (Testmatch)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles II: Märl/Belair - Weiler (7.Spilldag)(Terrain Stade Prince Jean Merl)

14:00: Pupilles II: Märl/Belair - Weiler (7.Spilldag)(Terrain Stade Prince Jean Merl)

Category: Yellow Boys14:30: Pupilles: Turnéier zu Iechternach

14:30: Pupilles: Turnéier zu Iechternach

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: Märl/Belair - Weiler (7.Spilldag)(Terrain Stade Prince Jean Merl)

15:00: Pupilles III: Märl/Belair - Weiler (7.Spilldag)(Terrain Stade Prince Jean Merl)
09/06/2019
10/06/2019

Category: Yellow Boys09:30: Pupilles: Turnéier zu Lëntgen

09:30: Pupilles: Turnéier zu Lëntgen

Category: Yellow Boys14:15: Poussins II: Turnéier zu Lëntgen

14:15: Poussins II: Turnéier zu Lëntgen
11/06/2019 12/06/2019 13/06/2019

Category: Yellow Boys18:15: Minimes II: Weiler - Réimech/Bous

18:15: Minimes II: Weiler - Réimech/Bous
14/06/2019 15/06/2019

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Turnéier zu Eilereng

09:00: Bambinis: Turnéier zu Eilereng

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles: Turnéier zu Izeg

10:00: Pupilles: Turnéier zu Izeg

Category: Yellow Boys13:00: Choco-Cup

13:00: Choco-Cup

Category: Yellow Boys14:30: Poussins II: Turnéier zu Izeg

14:30: Poussins II: Turnéier zu Izeg

Category: Yellow Boys16:30: Minimes I: CS Uewerkuer - Weiler (10.Spilldag)(Terrain Woiwer Déifferdeng)

16:30: Minimes I: CS Uewerkuer - Weiler (10.Spilldag)(Terrain Woiwer Déifferdeng)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (10.Spilldag) (Terrain Remerschen)

16:30: Scolaires: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (10.Spilldag) (Terrain Remerschen)
16/06/2019

Category: Yellow Boys10:00: La vache qui flatte

10:00: La vache qui flatte

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles: Turnéier zu Wuermer

10:00: Pupilles: Turnéier zu Wuermer
17/06/2019

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Hesper (Testmatch)

19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Hesper (Testmatch)
18/06/2019

Category: Yellow Boys17:30: Pupilles I: Weiler - Syrdall I (8:Spilldag)

17:30: Pupilles I: Weiler - Syrdall I (8:Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Pupilles II: Weiler - Syrdall II (8.Spilldag)

17:30: Pupilles II: Weiler - Syrdall II (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys19:30: Scolaires: Weiler - F91 Diddeleng

19:30: Scolaires: Weiler - F91 Diddeleng
19/06/2019 20/06/2019 21/06/2019 22/06/2019

Category: Yellow Boys09:00: Poussins II: Turnéier zu Hueschtert

09:00: Poussins II: Turnéier zu Hueschtert

Category: Yellow Boys13:00: Minimes: Turnéier zu Zéisseng

13:00: Minimes: Turnéier zu Zéisseng

Category: Yellow Boys19:00: Sportleréierung vun der Gemeng

19:00: Sportleréierung vun der Gemeng
23/06/2019

Category: Yellow Boys13:30: Bambinis I+II: Turnéier zu Zéisseng

13:30: Bambinis I+II: Turnéier zu Zéisseng
24/06/2019 25/06/2019

Category: Yellow Boys08:00: Schoulsportdag

08:00: Schoulsportdag
26/06/2019 27/06/2019

Category: Yellow Boys18:15: Minimes II: Weiler - Hesper

18:15: Minimes II: Weiler - Hesper
28/06/2019 29/06/2019

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis I: Turnéier zu Märl

09:00: Bambinis I: Turnéier zu Märl

Category: Yellow Boys12:00: Pupilles: Turnéier zu Märel

12:00: Pupilles: Turnéier zu Märel

Category: Yellow Boys14:00: Poussins II: Turnéier zu Mënsbech

14:00: Poussins II: Turnéier zu Mënsbech

Category: Yellow Boys16:30: Minimes I: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt

16:30: Minimes I: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Hesper - Weiler

16:30: Scolaires: Hesper - Weiler
30/06/2019

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis II: Turnéier zu Bieles

10:00: Bambinis II: Turnéier zu Bieles

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles I: Turnéier zu Bieles

10:00: Pupilles I: Turnéier zu Bieles

Category: Yellow Boys13:00: Minimes: Turnéier zu Mënsbesch

13:00: Minimes: Turnéier zu Mënsbesch