Rendezvousen vun der Woch
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
23/09/2019

Category: Yellow Boys18:30: Minimes II: Weiler - Bartreng (1.Spilldag)

18:30: Minimes II: Weiler - Bartreng (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: CS Uewerkuer - Weiler

19:00: Härenekipp: CS Uewerkuer - Weiler

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Monnerech (Coupe Seniors Réserves 1/32 Finale)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Monnerech (Coupe Seniors Réserves 1/32 Finale)
24/09/2019

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Eilereng - Weiler (2.Spilldag)

19:30: Juniors: Eilereng - Weiler (2.Spilldag)
25/09/2019

Category: Yellow Boys19:00: Scolaires: Weiler - Fola Esch (1.Spilldag)

19:00: Scolaires: Weiler - Fola Esch (1.Spilldag)
26/09/2019

Category: Yellow Boys18:00: Pupilles III: Märel/Belair - Weiler (1.Spilldag)

18:00: Pupilles III: Märel/Belair - Weiler (1.Spilldag)
27/09/2019 28/09/2019

Category: Yellow BoysN/A: Juniors: Exempt (3.Spilldag)

N/A: Juniors: Exempt (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Niederkuer (2.Spilldag)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Niederkuer (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles II: Weiler - Bartreng (2.Spilldag

11:00: Pupilles II: Weiler - Bartreng (2.Spilldag

Category: Yellow Boys12:30: Pupilles I: Weiler - Märel/Belair (2.Spilldag)

12:30: Pupilles I: Weiler - Märel/Belair (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Weiler - Remeleng (2.Spilldag)

14:00: Minimes I: Weiler - Remeleng (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: Ent. Äischdall - Weiler (2.Spilldag)

15:00: Pupilles III: Ent. Äischdall - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)

16:00: Scolaires: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes II: Monnerech - Weiler (2.Spilldag)

16:30: Minimes II: Monnerech - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys19:00: Seniors I: Weiler - Remeleng (6.Spilldag)

19:00: Seniors I: Weiler - Remeleng (6.Spilldag)
29/09/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Beetebuerg - Weiler (2.Spilldag)

09:30: Poussins II: Beetebuerg - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Weiler - F91 Diddeleng (2.Spilldag)

10:30: Poussins I: Weiler - F91 Diddeleng (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Ierpeldeng - Weiler (2.Spilldag)

16:00: Cadets: Ierpeldeng - Weiler (2.Spilldag)