Rendezvousen vun der Woch
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11/03/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Käl/Téiteng

19:15: Härenekipp: Weiler - Käl/Téiteng
12/03/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kayl/Téiteng (13.Spilldag) (Off+Buv: Weber CL.+Bourgnon R.)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kayl/Téiteng (13.Spilldag) (Off+Buv: Weber CL.+Bourgnon R.)
13/03/2019

Category: Yellow Boys18:30: FLF U16 - Virton (Testmatch) (Terrain Weiler)

18:30: FLF U16 - Virton (Testmatch) (Terrain Weiler)
14/03/2019 15/03/2019 16/03/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier um RFCUL (2.Spilldag) (Stade Hammerel)

10:30: Bambinis II: Turnéier um RFCUL (2.Spilldag) (Stade Hammerel)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles I: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)

11:00: Pupilles I: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles II: Weiler - Stroosen (2.Spilldag)

11:00: Pupilles II: Weiler - Stroosen (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: RFCUL - Weiler (2.Spilldag) (Stade Achille Hammerel 2)

15:00: Pupilles III: RFCUL - Weiler (2.Spilldag) (Stade Achille Hammerel 2)

Category: Yellow Boys15:30: Minimes I: Weiler - CS Uewerkuer (1.Spilldag)

15:30: Minimes I: Weiler - CS Uewerkuer (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

17:30: Scolaires: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:30: Schwäizer Owend (An Huef)

18:30: Schwäizer Owend (An Huef)
17/03/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Ent. Menster/Kanech (1.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Ent. Menster/Kanech (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Weiler - Hesper (1.Spilldag)

11:00: Poussins I: Weiler - Hesper (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Réimech/Bous (1.Spilldag)

13:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Réimech/Bous (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Kayl/Téiteng (17.Spilldag) (Grill: Groff Y. + Groff J.)

16:00: Seniors I: Weiler - Kayl/Téiteng (17.Spilldag) (Grill: Groff Y. + Groff J.)