MonthWeekDay
October 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
30/09/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Menster

19:15: Härenekipp: Weiler - Menster

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Hesper - Weiler (3.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Hesper - Weiler (3.Spilldag)
01/10/2019

Category: Yellow Boys17:45: Poussins II: Beetebuerg - Weiler

17:45: Poussins II: Beetebuerg - Weiler
02/10/2019 03/10/2019

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)

19:30: Juniors: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)
04/10/2019 05/10/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

11:00: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles I: Hesper - Weiler (3.Spilldag)

14:00: Pupilles I: Hesper - Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: Weiler - Stengefort(3.Spilldag)

15:00: Pupilles III: Weiler - Stengefort(3.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:30: Minimes I: Eilereng -Weiler (3.Spilldag)

15:30: Minimes I: Eilereng -Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes II: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Remerschen)

16:30: Minimes II: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Remerschen)

Category: Yellow Boys16:30: Pupilles II: Beggen - Weiler (3.Spilldag)

16:30: Pupilles II: Beggen - Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Mondorf)

17:30: Scolaires: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Mondorf)
06/10/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (3.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Weiler - Ent. Déifferdeng/Luna (3.Spilldag)

11:00: Poussins I: Weiler - Ent. Déifferdeng/Luna (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Weiler - Union Réimech/Bous (3.Spilldag)

14:00: Cadets: Weiler - Union Réimech/Bous (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Seniors: Woltz - Weiler (7.Spilldag)(Stade um Pëtz Weidingen)

18:00: Seniors: Woltz - Weiler (7.Spilldag)(Stade um Pëtz Weidingen)
07/10/2019

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Hueschtert - Weiler

19:00: Härenekipp: Hueschtert - Weiler

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23 : Weiler - Remeleng (4.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23 : Weiler - Remeleng (4.Spilldag)
08/10/2019

Category: Yellow Boys18:00: Scolaires II: Réimech/Bous - Weiler (Testmatch)(Terrain Bous)

18:00: Scolaires II: Réimech/Bous - Weiler (Testmatch)(Terrain Bous)

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Schëffleng - Weiler (5.Spilldag)(Terrain rue du Parc)

19:30: Juniors: Schëffleng - Weiler (5.Spilldag)(Terrain rue du Parc)
09/10/2019 10/10/2019 11/10/2019 12/10/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Esch (4.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Esch (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles II: Weiler - Cebra 01 (4.Spilldag)

10:00: Pupilles II: Weiler - Cebra 01 (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Monnerech (4.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Monnerech (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:45: Pupilles III: Gaasperech - Weiler (4.Spilldag)

10:45: Pupilles III: Gaasperech - Weiler (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Weiler - Réimech/Bous (4.Spilldag)

14:00: Minimes II: Weiler - Réimech/Bous (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles I: Izeg - Weiler (4.Spilldag)

14:00: Pupilles I: Izeg - Weiler (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (4.Spilldag)

16:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Juniors: Weiler - F91 Diddeleng (6.Spilldag)

18:00: Juniors: Weiler - F91 Diddeleng (6.Spilldag)
13/10/2019

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Remeleng - Weiler (4.Spilldag)

10:30: Poussins I: Remeleng - Weiler (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Stroosen - Weiler (4.Spilldag)

10:30: Poussins II: Stroosen - Weiler (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Minimes I: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)

13:30: Minimes I: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Ent. Bissen/Brouch/Boevange - Weiler (4.Spilldag)(Terrain Bissen)

16:00: Cadets: Ent. Bissen/Brouch/Boevange - Weiler (4.Spilldag)(Terrain Bissen)
14/10/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Gaasperech

19:15: Härenekipp: Weiler - Gaasperech

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Hueschtert - Weiler (5.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Hueschtert - Weiler (5.Spilldag)
15/10/2019 16/10/2019 17/10/2019 18/10/2019 19/10/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)

11:00: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Minimes II: Mamer - Weiler (5.Spilldag)

14:30: Minimes II: Mamer - Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Ent. Syrdall - Weiler (5.Spilldag) (Terrain Am Brill Moutfort)

15:00: Pupilles I: Ent. Syrdall - Weiler (5.Spilldag) (Terrain Am Brill Moutfort)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Eilereng - Weiler (5.Spilldag)

15:00: Pupilles II: Eilereng - Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: UN Kaerjeng 97 - Weiler (5.Spilldag)

16:00: Scolaires: UN Kaerjeng 97 - Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Juniors: US. Esch - Weiler (7.Spilldag)

16:30: Juniors: US. Esch - Weiler (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Pupilles III: Weiler - Kielen (5.Spilldag)

16:30: Pupilles III: Weiler - Kielen (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:30: Minimes I: Weiler - Fola (5.Spilldag)

18:30: Minimes I: Weiler - Fola (5.Spilldag)
20/10/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Hesper (5.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Hesper (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Weiler - Beetebuerg (5.Spilldag)

11:00: Poussins I: Weiler - Beetebuerg (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Weiler - RM Hamm Benfica (5.Spilldag)

13:30: Cadets: Weiler - RM Hamm Benfica (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Miedernach (8.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Miedernach (8.Spilldag)
21/10/2019

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Duelem - Weiler

19:00: Härenekipp: Duelem - Weiler

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Mertert/Waasserbëlleg (6.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Mertert/Waasserbëlleg (6.Spilldag)
22/10/2019 23/10/2019

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Weiler - Eilereng (8.Spilldag)

19:30: Juniors: Weiler - Eilereng (8.Spilldag)
24/10/2019

Category: Yellow Boys17:30: Poussins II: Réimech/Bous - Weiler (6.Spilldag) (Terrain Bous)

17:30: Poussins II: Réimech/Bous - Weiler (6.Spilldag) (Terrain Bous)

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Wuermer - Weiler

20:00: Seniors II/U23: Wuermer - Weiler
25/10/2019 26/10/2019

Category: Yellow BoysN/A: Juniors: Exempt (9.Spilldag)

N/A: Juniors: Exempt (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Rodange (6.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Rodange (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Diddeleng (6.Spilldag) (Stade A. Meyer)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Diddeleng (6.Spilldag) (Stade A. Meyer)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles III: Mamer - Weiler (6.Spilldag)

11:00: Pupilles III: Mamer - Weiler (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Scolaires: Beetebuerg - Weiler (6.Spilldag)

11:00: Scolaires: Beetebuerg - Weiler (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Minimes I: Remeleng - Weiler (6.Spilldag)

14:30: Minimes I: Remeleng - Weiler (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Pupilles II: Weiler - Ent. Syrdall (6.Spilldag)

14:30: Pupilles II: Weiler - Ent. Syrdall (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:30: Pupilles I: Weiler - Gréivemaacher (6.Spilldag)

15:30: Pupilles I: Weiler - Gréivemaacher (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:00: Minimes II: Weiler - Monnerech (6.Spilldag)

17:00: Minimes II: Weiler - Monnerech (6.Spilldag)
27/10/2019

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Kayl/Téiteng - Weiler (6.Spilldag) (Terrain Kayl)

10:30: Poussins I: Kayl/Téiteng - Weiler (6.Spilldag) (Terrain Kayl)

Category: Yellow Boys14:30: Seniors I: UN Kaerjeng - Weiler (9.Spilldag)

14:30: Seniors I: UN Kaerjeng - Weiler (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Weiler - FC 72 Ierpeldeng (6.Spilldag)

16:00: Cadets: Weiler - FC 72 Ierpeldeng (6.Spilldag)
28/10/2019

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler

19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler
29/10/2019

Category: Yellow Boys17:00: Cadets: Weiler - Ent. Schieren/Colmarberg (Coupe des Cadets)

17:00: Cadets: Weiler - Ent. Schieren/Colmarberg (Coupe des Cadets)
30/10/2019 31/10/2019 01/11/2019 02/11/2019

Category: Yellow Boys11:00: Scolaires: Beetebuerg - Weiler (Testmatch)

11:00: Scolaires: Beetebuerg - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Juniors: Weiler - Ent. Ierpeldeng/Bastendorf (Coupe du Prince)

15:00: Juniors: Weiler - Ent. Ierpeldeng/Bastendorf (Coupe du Prince)

Category: Yellow Boys15:00: Minimes: Schëffleng - Weiler (Coupe des Minimes)

15:00: Minimes: Schëffleng - Weiler (Coupe des Minimes)
03/11/2019

Category: Yellow Boys10:30: Poussins: Bieles - Weiler (Coupe des Poussins)

10:30: Poussins: Bieles - Weiler (Coupe des Poussins)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Monnerech (10.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Monnerech (10.Spilldag)