MonthWeekDay

Events in October 2019

  • -
    Poussins II: Beetebuerg - Weiler
  • -
    Juniors: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)
  • -
    Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)
    Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)
    Pupilles I: Hesper - Weiler (3.Spilldag)
    Pupilles III: Weiler - Stengefort(3.Spilldag)
    Minimes I: Eilereng -Weiler (3.Spilldag)
    Minimes II: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Remerschen)
    Pupilles II: Beggen - Weiler (3.Spilldag)
    Scolaires: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Mondorf)
  • -
    Poussins II: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (3.Spilldag)
    Poussins I: Weiler - Ent. Déifferdeng/Luna (3.Spilldag)
    Cadets: Weiler - Union Réimech/Bous (3.Spilldag)
    Seniors: Woltz - Weiler (7.Spilldag)(Stade um Pëtz Weidingen)
  • -
    Härenekipp: Hueschtert - Weiler
    Seniors II/U23 : Weiler - Remeleng (4.Spilldag)
  • -
    Scolaires II: Réimech/Bous - Weiler (Testmatch)(Terrain Bous)
    Juniors: Schëffleng - Weiler (5.Spilldag)(Terrain rue du Parc)
  • -
    Bambinis II: Turnéier zu Esch (4.Spilldag)
    Pupilles II: Weiler - Cebra 01 (4.Spilldag)
    Bambinis I: Turnéier zu Monnerech (4.Spilldag)
    Pupilles III: Gaasperech - Weiler (4.Spilldag)
    Minimes II: Weiler - Réimech/Bous (4.Spilldag)
    Pupilles I: Izeg - Weiler (4.Spilldag)
    Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (4.Spilldag)
    Juniors: Weiler - F91 Diddeleng (6.Spilldag)
  • -
    Poussins I: Remeleng - Weiler (4.Spilldag)
    Poussins II: Stroosen - Weiler (4.Spilldag)
    Minimes I: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)
    Cadets: Ent. Bissen/Brouch/Boevange - Weiler (4.Spilldag)(Terrain Bissen)
  • -
    Härenekipp: Weiler - Gaasperech
    Seniors II/U23: Hueschtert - Weiler (5.Spilldag)
  • -
    Bambinis II: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)
    Bambinis I: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)
    Minimes II: Mamer - Weiler (5.Spilldag)
    Pupilles I: Ent. Syrdall - Weiler (5.Spilldag) (Terrain Am Brill Moutfort)
    Pupilles II: Eilereng - Weiler (5.Spilldag)
    Scolaires: UN Kaerjeng 97 - Weiler (5.Spilldag)
    Juniors: US. Esch - Weiler (7.Spilldag)
    Pupilles III: Weiler - Kielen (5.Spilldag)
    Minimes I: Weiler - Fola (5.Spilldag)
  • -
    Poussins II: Weiler - Hesper (5.Spilldag)
    Poussins I: Weiler - Beetebuerg (5.Spilldag)
    Cadets: Weiler - RM Hamm Benfica (5.Spilldag)
    Seniors I: Weiler - Miedernach (8.Spilldag)
  • -
    Härenekipp: Duelem - Weiler
    Seniors II/U23: Weiler - Mertert/Waasserbëlleg (6.Spilldag)
  • -
    Juniors: Weiler - Eilereng (8.Spilldag)
  • -
    Seniors I: UN Kaerjeng - Weiler (9.Spilldag)
  • -
    Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler