MonthWeekDay
February 2020
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
27/01/2020 28/01/2020 29/01/2020 30/01/2020

Category: Yellow Boys15:30: Poussins I: F91 Diddeleng - Weiler (Testmatch)

15:30: Poussins I: F91 Diddeleng - Weiler (Testmatch)
31/01/2020 01/02/2020

Category: Yellow BoysN/A: Poussins II: Turnéier zu Luerenzweiler

N/A: Poussins II: Turnéier zu Luerenzweiler

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Turnéier zu Gréivemacher (op Flohr)

09:00: Bambinis: Turnéier zu Gréivemacher (op Flohr)

Category: Yellow Boys13:00: Minimes II: Weiler - Schëffleng (Testmatch)

13:00: Minimes II: Weiler - Schëffleng (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Villerupt (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Villerupt (Testmatch)
02/02/2020

Category: Yellow BoysN/A: CFL: Turnéier an der Haal

N/A: CFL: Turnéier an der Haal

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles III: Tournoi indoor US. Moutfort(Hall des Sports Contern)

09:00: Pupilles III: Tournoi indoor US. Moutfort(Hall des Sports Contern)

Category: Yellow Boys10:30: Minimes I: Mertert/Waasserbëlleg -Weiler(Testmatch)(Terrain Waasserbëlleg)

10:30: Minimes I: Mertert/Waasserbëlleg -Weiler(Testmatch)(Terrain Waasserbëlleg)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Weiler - Ettelbrëck (Testmatch)

14:00: Cadets: Weiler - Ettelbrëck (Testmatch)
03/02/2020 04/02/2020

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Mamer - Weiler (Testmatch)

20:00: Seniors I: Mamer - Weiler (Testmatch)
05/02/2020

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Weiler - Ent. Käerjeng/Schuller/Këntzeg (Testmatch)

19:30: Juniors: Weiler - Ent. Käerjeng/Schuller/Këntzeg (Testmatch)
06/02/2020 07/02/2020

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Miersch - Weiler (Testmatch)

20:00: Seniors I: Miersch - Weiler (Testmatch)
08/02/2020

Category: Yellow Boys14:00: Kannerfuesbal

14:00: Kannerfuesbal
09/02/2020

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles I: Indoor-Turnéier zu Kanech

09:00: Pupilles I: Indoor-Turnéier zu Kanech

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Weiler - Gaasperech (Testmatch)

15:00: Cadets: Weiler - Gaasperech (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Poussins I: Turnéier zu Kanech

16:00: Poussins I: Turnéier zu Kanech
10/02/2020 11/02/2020

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Weiler - Stengefort (Testmatch)

20:00: Seniors I: Weiler - Stengefort (Testmatch)
12/02/2020

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

19:30: Juniors: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)
13/02/2020 14/02/2020 15/02/2020

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Weiler - Cebra(Testmatch)

14:00: Minimes I: Weiler - Cebra(Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Hussigny/Godbrange (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Hussigny/Godbrange (Testmatch)
16/02/2020

Category: Yellow Boys10:30: Minimes II: Weiler - Käerjeng (Testmatch)

10:30: Minimes II: Weiler - Käerjeng (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Beetebuerg (Testmatch)

16:00: Seniors I: Weiler - Beetebuerg (Testmatch)
17/02/2020 18/02/2020 19/02/2020 20/02/2020 21/02/2020

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Gréivemaacher - Weiler (Testmatch)

20:00: Seniors I: Gréivemaacher - Weiler (Testmatch)
22/02/2020

Category: Yellow Boys14:30: Minimes I: Gréivemaacher - Weiler(Testmatch)

14:30: Minimes I: Gréivemaacher - Weiler(Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Thil (F) (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Thil (F) (Testmatch)
23/02/2020

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Weiler - Stroosen (Testmatch)

15:00: Cadets: Weiler - Stroosen (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Pupilles: Turnéier zu Mensdorf ( Hal Rued-Sir)

16:00: Pupilles: Turnéier zu Mensdorf ( Hal Rued-Sir)
24/02/2020 25/02/2020 26/02/2020 27/02/2020 28/02/2020 29/02/2020

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)
01/03/2020

Category: Yellow Boys09:30: Pupilles II: Indoor-Turnéier Cirelli Cup zu Diddeleng

09:30: Pupilles II: Indoor-Turnéier Cirelli Cup zu Diddeleng

Category: Yellow Boys11:00: Minimes I: Beetebuerg - Weiler(Testmatch)

11:00: Minimes I: Beetebuerg - Weiler(Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Mertert/Waasserbëlleg - Weiler (14.Spilldag)

16:00: Seniors I: Mertert/Waasserbëlleg - Weiler (14.Spilldag)