MonthWeekDay
February 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
28/01/2019 29/01/2019 30/01/2019

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Hesper (Testmatch)

19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Hesper (Testmatch)
31/01/2019 01/02/2019 02/02/2019 03/02/2019

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

09:00: Bambinis: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles III: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

10:00: Pupilles III: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles II: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

11:00: Pupilles II: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

Category: Yellow Boys13:00: Scolaires : LaLux Indoor zu Lalleng

13:00: Scolaires : LaLux Indoor zu Lalleng
04/02/2019 05/02/2019

Category: Yellow Boys16:00: Poussins II: Weiler - F91

16:00: Poussins II: Weiler - F91

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Weiler - Wuermer (Testmatch)

19:30: Seniors I: Weiler - Wuermer (Testmatch)
06/02/2019

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - RM Hamm Benfica (Testmatch)

19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - RM Hamm Benfica (Testmatch)
07/02/2019

Category: Yellow Boys18:00: Minimes I: Réimech/Bus - Weiler (Testmatch) (Terrain Bus)

18:00: Minimes I: Réimech/Bus - Weiler (Testmatch) (Terrain Bus)
08/02/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Weiler - Bissen (Testmatch)

20:00: Seniors I: Weiler - Bissen (Testmatch)
09/02/2019

Category: Yellow Boys14:30: Kannerfuesbal (Hall Weiler)

14:30: Kannerfuesbal (Hall Weiler)
10/02/2019

Category: Yellow Boys09:00: Poussins: Turnéier am Complexe Sportif Belair

09:00: Poussins: Turnéier am Complexe Sportif Belair

Category: Yellow Boys10:30: Minimes II: Weiler - Fola III (Testmatch)

10:30: Minimes II: Weiler - Fola III (Testmatch)

Category: Yellow Boys12:30: Bambinis II: Indoorturnéier zu Kanech

12:30: Bambinis II: Indoorturnéier zu Kanech

Category: Yellow Boys12:30: Pupilles: Turnéier am Complexe Sportif Belair

12:30: Pupilles: Turnéier am Complexe Sportif Belair

Category: Yellow Boys16:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - RFCUL (Testmatch)

16:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - RFCUL (Testmatch)
11/02/2019 12/02/2019

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Hesper - Weiler (Testmatch)

19:30: Cadets: Hesper - Weiler (Testmatch)
13/02/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Koplescht (Testmatch)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Koplescht (Testmatch)
14/02/2019 15/02/2019 16/02/2019

Category: Yellow Boys10:30: Minimes II: Weiler - Rodange (Testmatch)

10:30: Minimes II: Weiler - Rodange (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:30: Minimes I: Weiler - Jonglënster (Testmatch)

15:30: Minimes I: Weiler - Jonglënster (Testmatch)
17/02/2019

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Bäerbuerg (14.Spilldag) (Grill: Reuter Ch. + Schmit J.)

16:00: Seniors I: Weiler - Bäerbuerg (14.Spilldag) (Grill: Reuter Ch. + Schmit J.)
18/02/2019 19/02/2019 20/02/2019

Category: Yellow Boys17:45: Scolaires: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)

17:45: Scolaires: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)
21/02/2019 22/02/2019 23/02/2019

Category: Yellow Boys15:00: Minimes I: Weiler - Péiteng (Testmatch)

15:00: Minimes I: Weiler - Péiteng (Testmatch)
24/02/2019

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - US. Esch (Testmatch)

15:00: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - US. Esch (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Monnerech - Weiler (15. Spilldag)

16:00: Seniors I: Monnerech - Weiler (15. Spilldag)
25/02/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Mertert/Wasserbëlleg - Weiler (12.Spilldag) (Terrain Mertert)

20:00: Seniors II/U23: Mertert/Wasserbëlleg - Weiler (12.Spilldag) (Terrain Mertert)
26/02/2019 27/02/2019

Category: Yellow Boys18:00: Scolaires: Weiler - Gréngewald (Testmatch)

18:00: Scolaires: Weiler - Gréngewald (Testmatch)
28/02/2019

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Osten (Testmatch)

19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Osten (Testmatch)
01/03/2019 02/03/2019

Category: Yellow Boys10:00: Poussins II: Monnerech - Weiler (Testmatch)

10:00: Poussins II: Monnerech - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys13:30: Pupilles: Halenturnéier zu Diddeleng

13:30: Pupilles: Halenturnéier zu Diddeleng

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Betebuerg - Weiler (Testmatch)

14:00: Minimes I: Betebuerg - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Stroossen (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Stroossen (Testmatch)
03/03/2019

Category: Yellow Boys10:30: Minimes II: Weiler - Izeg (Testmatch)

10:30: Minimes II: Weiler - Izeg (Testmatch)

Category: Yellow Boys14:00: Bambinis II: Turnéier zu Roodt/Syre

14:00: Bambinis II: Turnéier zu Roodt/Syre

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Stengefort/Kielen (Testmatch)

15:00: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Stengefort/Kielen (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Pupilles: Halenturnéier zu Rued-Syr

16:00: Pupilles: Halenturnéier zu Rued-Syr