MonthWeekDay
March 2020
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
24/02/2020 25/02/2020 26/02/2020 27/02/2020

Category: Yellow Boys17:15: Pupilles I: Weiler - Hesper (Testmatch)

17:15: Pupilles I: Weiler - Hesper (Testmatch)
28/02/2020 29/02/2020

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)
01/03/2020

Category: Yellow Boys09:30: Pupilles II: Indoor-Turnéier Cirelli Cup zu Diddeleng

09:30: Pupilles II: Indoor-Turnéier Cirelli Cup zu Diddeleng

Category: Yellow Boys11:00: Minimes I: Beetebuerg - Weiler(Testmatch)

11:00: Minimes I: Beetebuerg - Weiler(Testmatch)

Category: Yellow Boys14:30: Cadets: Weiler - FC Trémery (Testmatch)

14:30: Cadets: Weiler - FC Trémery (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Mertert/Waasserbëlleg - Weiler (14.Spilldag)

16:00: Seniors I: Mertert/Waasserbëlleg - Weiler (14.Spilldag)
02/03/2020 03/03/2020 04/03/2020 05/03/2020 06/03/2020 07/03/2020

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Weiler - Jeunesse Esch(Testmatch)

14:00: Minimes I: Weiler - Jeunesse Esch(Testmatch)

Category: Yellow Boys17:00: Juniors: Weiler - F91 Diddeleng (Testmatch)

17:00: Juniors: Weiler - F91 Diddeleng (Testmatch)
08/03/2020

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Péiteng - Weiler (Testmatch)

14:00: Minimes II: Péiteng - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Kanech (15.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Kanech (15.Spilldag)
09/03/2020 10/03/2020 11/03/2020 12/03/2020 13/03/2020 14/03/2020 15/03/2020

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Jonglënster - Weiler (16.Spilldag)

16:00: Seniors I: Jonglënster - Weiler (16.Spilldag)
16/03/2020

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Beetebuerg

19:15: Härenekipp: Weiler - Beetebuerg
17/03/2020 18/03/2020 19/03/2020 20/03/2020 21/03/2020 22/03/2020

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Mamer (17.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Mamer (17.Spilldag)
23/03/2020 24/03/2020 25/03/2020 26/03/2020 27/03/2020 28/03/2020 29/03/2020

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Remeleng - Weiler (18.Spilldag)

16:00: Seniors I: Remeleng - Weiler (18.Spilldag)
30/03/2020

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Märl/Belair

19:15: Härenekipp: Weiler - Märl/Belair
31/03/2020 01/04/2020 02/04/2020 03/04/2020 04/04/2020 05/04/2020

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Woltz (19.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Woltz (19.Spilldag)