MonthWeekDay
January 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
31/12/2018 01/01/2019 02/01/2019 03/01/2019 04/01/2019 05/01/2019

Category: Yellow Boys09:00: Minimes II: Indoorturnéier zu Bieles

09:00: Minimes II: Indoorturnéier zu Bieles
06/01/2019

Category: Yellow Boys09:00: Minimes: Lalux Indoor zu Weiler

09:00: Minimes: Lalux Indoor zu Weiler

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Mini Maya Cup zu Bartreng

11:00: Poussins I: Mini Maya Cup zu Bartreng

Category: Yellow Boys15:00: Seniors II/U23: Turnéier zu Chrëschtnech

15:00: Seniors II/U23: Turnéier zu Chrëschtnech
07/01/2019 08/01/2019

Category: Yellow Boys17:15: Poussins: Kayser-Cup zu Rousport

17:15: Poussins: Kayser-Cup zu Rousport
09/01/2019 10/01/2019 11/01/2019 12/01/2019 13/01/2019

Category: Yellow Boys09:00: Poussins II: Wantercup zu Monnerech

09:00: Poussins II: Wantercup zu Monnerech

Category: Yellow Boys09:00: Poussins: Lalux Indoor zu Weiler

09:00: Poussins: Lalux Indoor zu Weiler

Category: Yellow Boys14:45: Scolaires: Kayser Cup zu Rousport

14:45: Scolaires: Kayser Cup zu Rousport
14/01/2019 15/01/2019 16/01/2019 17/01/2019 18/01/2019

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Sandweiler - Weiler (Testmatch)

19:30: Seniors I: Sandweiler - Weiler (Testmatch)
19/01/2019

Category: Yellow Boys09:00: Minimes : LaLux Indoor zu Jonglënster

09:00: Minimes : LaLux Indoor zu Jonglënster

Category: Yellow Boys14:00: Scolaires : LaLux Indoor zu Bascharage

14:00: Scolaires : LaLux Indoor zu Bascharage

Category: Yellow Boys15:00: Minimes 1 + 2: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

15:00: Minimes 1 + 2: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Minimes: Weiler I - Weiler II (Testmatch)

16:00: Minimes: Weiler I - Weiler II (Testmatch)
20/01/2019

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles III: Pupilles III - Bambinis I (Testmatch)

09:00: Pupilles III: Pupilles III - Bambinis I (Testmatch)
21/01/2019 22/01/2019 23/01/2019 24/01/2019 25/01/2019 26/01/2019

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles: LaLux Indoor zu Biekerech

09:00: Pupilles: LaLux Indoor zu Biekerech

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles: Turnéier zu Wuemer (Hall Dräibur)

09:00: Pupilles: Turnéier zu Wuemer (Hall Dräibur)

Category: Yellow Boys14:00: Poussins II: Halenturnéier zu Mutfert

14:00: Poussins II: Halenturnéier zu Mutfert
27/01/2019

Category: Yellow Boys09:00: Poussins : LaLux Indoor zu Kielen

09:00: Poussins : LaLux Indoor zu Kielen

Category: Yellow Boys09:30: Pupilles: Turnéier zu Moutfort (Hall Contern)

09:30: Pupilles: Turnéier zu Moutfort (Hall Contern)
28/01/2019 29/01/2019 30/01/2019

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Hesper (Testmatch)

19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Hesper (Testmatch)
31/01/2019 01/02/2019 02/02/2019 03/02/2019

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

09:00: Bambinis: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles III: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

10:00: Pupilles III: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles II: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

11:00: Pupilles II: Weiler - Hesper (Hall Weiler) (Testmatch)

Category: Yellow Boys13:00: Scolaires : LaLux Indoor zu Lalleng

13:00: Scolaires : LaLux Indoor zu Lalleng