MonthWeekDay
January 2020
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
30/12/2019 31/12/2019 01/01/2020 02/01/2020 03/01/2020 04/01/2020 05/01/2020

Category: Yellow Boys09:00: Poussins: Championnat LaLux Indoor zu Weiler(Repêchage)

09:00: Poussins: Championnat LaLux Indoor zu Weiler(Repêchage)

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles: Championnat LaLux Indoor zu Suessem(Repêchage)

09:00: Pupilles: Championnat LaLux Indoor zu Suessem(Repêchage)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Indoor Turnéier zu Stengefort

14:00: Minimes II: Indoor Turnéier zu Stengefort
06/01/2020 07/01/2020 08/01/2020 09/01/2020 10/01/2020 11/01/2020

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Turnéier zu Bieles

09:00: Bambinis: Turnéier zu Bieles

Category: Yellow Boys09:00: Scolaires: Championnat LaLux Indoor zu Weiler(Repêchage)

09:00: Scolaires: Championnat LaLux Indoor zu Weiler(Repêchage)

Category: Yellow Boys16:15: Poussins: Kayser Cup zu Rousport

16:15: Poussins: Kayser Cup zu Rousport
12/01/2020

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Turnéier zu Monnerech

09:00: Bambinis: Turnéier zu Monnerech

Category: Yellow Boys09:00: Minimes: Championnat LaLux Indoor zu Weiler(Repêchage)

09:00: Minimes: Championnat LaLux Indoor zu Weiler(Repêchage)

Category: Yellow Boys12:30: Poussins II: Turnéier zu Waasserbëlleg

12:30: Poussins II: Turnéier zu Waasserbëlleg
13/01/2020 14/01/2020

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Weiler - Réimech/Bous (Testmatch)

20:00: Seniors I: Weiler - Réimech/Bous (Testmatch)
15/01/2020 16/01/2020 17/01/2020 18/01/2020

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Weiler - Péiteng(Testmatch)

14:00: Minimes I: Weiler - Péiteng(Testmatch)
19/01/2020

Category: Yellow Boys09:00: Poussins: Championnat LaLux Indoor zu Weiler

09:00: Poussins: Championnat LaLux Indoor zu Weiler

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Indoor Testmatch zu Réimech

09:30: Poussins II: Indoor Testmatch zu Réimech
20/01/2020 21/01/2020

Category: Yellow Boys18:30: Scolaires: Hettange-Grande (F) - Weiler

18:30: Scolaires: Hettange-Grande (F) - Weiler
22/01/2020 23/01/2020 24/01/2020

Category: Yellow Boys20:15: Juniors: Weiler - Ent. Stroossen/Mamer/Bartreng(Testmatch)

20:15: Juniors: Weiler - Ent. Stroossen/Mamer/Bartreng(Testmatch)
25/01/2020

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles III: Tournoi indoor FCK Wormeldange(Hall des Sports Dreiborn)

09:00: Pupilles III: Tournoi indoor FCK Wormeldange(Hall des Sports Dreiborn)

Category: Yellow Boys09:00: Scolaires: Championnat LaLux zu Stroossen

09:00: Scolaires: Championnat LaLux zu Stroossen

Category: Yellow Boys09:30: Poussins I: Match zu Weiler

09:30: Poussins I: Match zu Weiler

Category: Yellow Boys11:00: Minimes I: Weiler - Stengefort (Testmatch)

11:00: Minimes I: Weiler - Stengefort (Testmatch)

Category: Yellow Boys14:30: Cadets: Weiler - Ent. Suessem/Monnerech (Testmatch)

14:30: Cadets: Weiler - Ent. Suessem/Monnerech (Testmatch)

Category: Yellow Boys17:00: Seniors I: Weiler - Suessem (Testmatch)

17:00: Seniors I: Weiler - Suessem (Testmatch)
26/01/2020

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Turnéier zu Bartreng

09:00: Bambinis: Turnéier zu Bartreng

Category: Yellow Boys12:00: Wanterfest

12:00: Wanterfest
27/01/2020 28/01/2020 29/01/2020 30/01/2020

Category: Yellow Boys15:30: Poussins I: F91 Diddeleng - Weiler (Testmatch)

15:30: Poussins I: F91 Diddeleng - Weiler (Testmatch)
31/01/2020 01/02/2020

Category: Yellow BoysN/A: Poussins II: Turnéier zu Luerenzweiler

N/A: Poussins II: Turnéier zu Luerenzweiler

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Turnéier zu Gréivemacher (op Flohr)

09:00: Bambinis: Turnéier zu Gréivemacher (op Flohr)

Category: Yellow Boys13:00: Minimes II: Weiler - Schëffleng (Testmatch)

13:00: Minimes II: Weiler - Schëffleng (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Villerupt (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Villerupt (Testmatch)
02/02/2020

Category: Yellow BoysN/A: CFL: Turnéier an der Haal

N/A: CFL: Turnéier an der Haal

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles III: Tournoi indoor US. Moutfort(Hall des Sports Contern)

09:00: Pupilles III: Tournoi indoor US. Moutfort(Hall des Sports Contern)

Category: Yellow Boys10:30: Minimes I: Mertert/Waasserbëlleg -Weiler(Testmatch)(Terrain Waasserbëlleg)

10:30: Minimes I: Mertert/Waasserbëlleg -Weiler(Testmatch)(Terrain Waasserbëlleg)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Weiler - Ettelbrëck (Testmatch)

14:00: Cadets: Weiler - Ettelbrëck (Testmatch)