MonthWeekDay
March 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
25/02/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Mertert/Wasserbëlleg - Weiler (12.Spilldag) (Terrain Mertert)

20:00: Seniors II/U23: Mertert/Wasserbëlleg - Weiler (12.Spilldag) (Terrain Mertert)
26/02/2019 27/02/2019

Category: Yellow Boys18:00: Scolaires: Weiler - Gréngewald (Testmatch)

18:00: Scolaires: Weiler - Gréngewald (Testmatch)
28/02/2019

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Osten (Testmatch)

19:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Osten (Testmatch)
01/03/2019 02/03/2019

Category: Yellow Boys10:00: Poussins II: Monnerech - Weiler (Testmatch)

10:00: Poussins II: Monnerech - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys13:30: Pupilles: Halenturnéier zu Diddeleng

13:30: Pupilles: Halenturnéier zu Diddeleng

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Betebuerg - Weiler (Testmatch)

14:00: Minimes I: Betebuerg - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Stroossen (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Stroossen (Testmatch)
03/03/2019

Category: Yellow Boys10:30: Minimes II: Weiler - Izeg (Testmatch)

10:30: Minimes II: Weiler - Izeg (Testmatch)

Category: Yellow Boys14:00: Bambinis II: Turnéier zu Roodt/Syre

14:00: Bambinis II: Turnéier zu Roodt/Syre

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Stengefort/Kielen (Testmatch)

15:00: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Stengefort/Kielen (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Pupilles: Halenturnéier zu Rued-Syr

16:00: Pupilles: Halenturnéier zu Rued-Syr
04/03/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Pafendall/Weimerskierch

19:15: Härenekipp: Weiler - Pafendall/Weimerskierch
05/03/2019

Category: Yellow Boys17:45: Minimes II: Monnerech - Weiler (Testmatch)

17:45: Minimes II: Monnerech - Weiler (Testmatch)
06/03/2019 07/03/2019 08/03/2019 09/03/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Wuermer (1.Spilldag)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Wuermer (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Wuermer (1.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Wuermer (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:00: Poussins I an II: Käerjéng - Weiler

10:00: Poussins I an II: Käerjéng - Weiler

Category: Yellow Boys13:30: Minimes I: Weiler - Ent.Syrdall (Testmatch)

13:30: Minimes I: Weiler - Ent.Syrdall (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Stroossen - Weiler (1.Spilldag)

15:00: Pupilles I: Stroossen - Weiler (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Weiler - Hueschtert (1.Spilldag)

15:00: Pupilles II: Weiler - Hueschtert (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: Weiler - Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

15:00: Pupilles III: Weiler - Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Ent.Déifferdeng/Luna - Weiler (Coupe Scolaires) (Stade Jaminet Uewerkuer)

16:30: Scolaires: Ent.Déifferdeng/Luna - Weiler (Coupe Scolaires) (Stade Jaminet Uewerkuer)
10/03/2019

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Etzella Ettelbréck (Testmatch)

13:30: Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Etzella Ettelbréck (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - AS. Porto (16.Spilldag) (Grill:Pereira L. + Nennig G.)

16:00: Seniors I: Weiler - AS. Porto (16.Spilldag) (Grill:Pereira L. + Nennig G.)
11/03/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Käl/Téiteng

19:15: Härenekipp: Weiler - Käl/Téiteng
12/03/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kayl/Téiteng (13.Spilldag) (Off+Buv: Weber CL.+Bourgnon R.)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kayl/Téiteng (13.Spilldag) (Off+Buv: Weber CL.+Bourgnon R.)
13/03/2019

Category: Yellow Boys18:30: FLF U16 - Virton (Testmatch) (Terrain Weiler)

18:30: FLF U16 - Virton (Testmatch) (Terrain Weiler)
14/03/2019 15/03/2019 16/03/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier um RFCUL (2.Spilldag) (Stade Hammerel)

10:30: Bambinis II: Turnéier um RFCUL (2.Spilldag) (Stade Hammerel)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles I: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)

11:00: Pupilles I: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles II: Weiler - Stroosen (2.Spilldag)

11:00: Pupilles II: Weiler - Stroosen (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: RFCUL - Weiler (2.Spilldag) (Stade Achille Hammerel 2)

15:00: Pupilles III: RFCUL - Weiler (2.Spilldag) (Stade Achille Hammerel 2)

Category: Yellow Boys15:30: Minimes I: Weiler - CS Uewerkuer (1.Spilldag)

15:30: Minimes I: Weiler - CS Uewerkuer (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Weiler - Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

17:30: Scolaires: Weiler - Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:30: Schwäizer Owend (An Huef)

18:30: Schwäizer Owend (An Huef)
17/03/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Ent.Menster/Kanech (1.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Ent.Menster/Kanech (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Weiler - Hesper (1.Spilldag)

11:00: Poussins I: Weiler - Hesper (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Ent.Weiler/Uespelt - Réimech/Bous (1.Spilldag)

13:30: Cadets: Ent.Weiler/Uespelt - Réimech/Bous (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Kayl/Téiteng (17.Spilldag) (Grill:Groff Y. + Groff J.)

16:00: Seniors I: Weiler - Kayl/Téiteng (17.Spilldag) (Grill:Groff Y. + Groff J.)
18/03/2019

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Beetebuerg - Weiler

19:00: Härenekipp: Beetebuerg - Weiler
19/03/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Hesper - Weiler (14.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Hesper - Weiler (14.Spilldag)
20/03/2019 21/03/2019 22/03/2019 23/03/2019

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles I: Weiler - Réimech/Bous (3.Spilldag)

14:00: Pupilles I: Weiler - Réimech/Bous (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Rfcul - Weiler (3.Spilldag)

15:00: Pupilles II: Rfcul - Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag) (Terrain Mënsbesch)

15:00: Pupilles III: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag) (Terrain Mënsbesch)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes I: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)(Terrain Remerschen)

16:30: Minimes I: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)(Terrain Remerschen)

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Weiler - Hesper (2.Spilldag)

17:30: Scolaires: Weiler - Hesper (2.Spilldag)
24/03/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Rfcul - Weiler (2.Spilldag)

09:30: Poussins II: Rfcul - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)

10:30: Poussins I: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Weiler - Hesper (2.Spilldag)

14:00: Minimes II: Weiler - Hesper (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Ent. Mondorf/Schengen - Ent. Weiler/Uespelt (2.Spilldag)

16:00: Cadets: Ent. Mondorf/Schengen - Ent. Weiler/Uespelt (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Menster - Weiler (18.Spilldag)

16:00: Seniors I: Menster - Weiler (18.Spilldag)
25/03/2019 26/03/2019 27/03/2019 28/03/2019 29/03/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Weiler - Réimech/Bous (19.Spilldag) (Grill:Groff A. + Dobbins A.)

20:00: Seniors I: Weiler - Réimech/Bous (19.Spilldag) (Grill:Groff A. + Dobbins A.)
30/03/2019 31/03/2019