MonthWeekDay

Events in March 2019

  • -
    Poussins II: Monnerech - Weiler (Testmatch)
    Pupilles: Halenturnéier zu Diddeleng
    Minimes I: Betebuerg - Weiler (Testmatch)
    Scolaires: Weiler - Stroossen (Testmatch)
  • -
    Minimes II: Weiler - Izeg (Testmatch)
    Bambinis II: Turnéier zu Roodt/Syre
    Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Ent. Stengefort/Kielen (Testmatch)
    Pupilles: Halenturnéier zu Rued-Syr
  • -
    Härenekipp: Weiler - Pafendall/Weimerskierch
  • -
    Minimes II: Monnerech - Weiler (Testmatch)
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Wuermer (1.Spilldag)
    Bambinis II: Turnéier zu Wuermer (1.Spilldag)
    Poussins I an II: Käerjéng - Weiler
    Minimes I: Weiler - Ent.Syrdall (Testmatch)
    Pupilles I: Stroossen - Weiler (1.Spilldag)
    Pupilles II: Weiler - Hueschtert (1.Spilldag)
    Pupilles III: Weiler - Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)
    Scolaires: Ent.Déifferdeng/Luna - Weiler (Coupe Scolaires) (Stade Jaminet Uewerkuer)
  • -
    Cadets: Ent. Weiler/Uespelt - Etzella Ettelbréck (Testmatch)
    Seniors I: Weiler - AS. Porto (16.Spilldag) (Grill:Pereira L. + Nennig G.)
  • -
    Härenekipp: Weiler - Käl/Téiteng
  • -
    Seniors II/U23: Weiler - Kayl/Téiteng (13.Spilldag) (Off+Buv: Weber CL.+Bourgnon R.)
  • -
    FLF U16 - Virton (Testmatch) (Terrain Weiler)
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)
    Bambinis II: Turnéier um RFCUL (2.Spilldag) (Stade Hammerel)
    Pupilles I: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)
    Pupilles II: Weiler - Stroosen (2.Spilldag)
    Pupilles III: RFCUL - Weiler (2.Spilldag) (Stade Achille Hammerel 2)
    Minimes I: Weiler - CS Uewerkuer (1.Spilldag)
    Scolaires: Weiler - Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt (1.Spilldag)
    Schwäizer Owend (An Huef)
  • -
    Poussins II: Weiler - Ent.Menster/Kanech (1.Spilldag)
    Poussins I: Weiler - Hesper (1.Spilldag)
    Cadets: Ent.Weiler/Uespelt - Réimech/Bous (1.Spilldag)
    Seniors I: Weiler - Kayl/Téiteng (17.Spilldag) (Grill:Groff Y. + Groff J.)
  • -
    Härenekipp: Beetebuerg - Weiler
  • -
    Seniors II/U23: Hesper - Weiler (14.Spilldag)
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)
    Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)
    Pupilles I: Weiler - Réimech/Bous (3.Spilldag)
    Pupilles II: Rfcul - Weiler (3.Spilldag)
    Pupilles III: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag) (Terrain Mënsbesch)
    Minimes I: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (2.Spilldag)(Terrain Remerschen)
    Scolaires: Weiler - Hesper (2.Spilldag)
  • -
    Poussins II: Rfcul - Weiler (2.Spilldag)
    Poussins I: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)
    Minimes II: Weiler - Hesper (2.Spilldag)
    Cadets: Ent. Mondorf/Schengen - Ent. Weiler/Uespelt (2.Spilldag)
    Seniors I: Menster - Weiler (18.Spilldag)
  • -
    Seniors I: Weiler - Réimech/Bous (19.Spilldag) (Grill:Groff A. + Dobbins A.)