MonthWeekDay
November 2018
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
29/10/2018

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler-F91

19:15: Härenekipp: Weiler-F91
30/10/2018 31/10/2018

Category: Yellow Boys18:00: Scolaires: Testmatch: Weiler-RM Hamm

18:00: Scolaires: Testmatch: Weiler-RM Hamm
01/11/2018 02/11/2018 03/11/2018

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles I: Weiler-Wuermer(Nodros-Match)

11:00: Pupilles I: Weiler-Wuermer(Nodros-Match)

Category: Yellow Boys14:30: Minimes: Weiler-Izeg(Coupe des Minimes 1/32 Finale)

14:30: Minimes: Weiler-Izeg(Coupe des Minimes 1/32 Finale)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Weiler-Ettelbreck(Coupe des Scolaires 1/16 Finale)

16:30: Scolaires: Weiler-Ettelbreck(Coupe des Scolaires 1/16 Finale)

Category: Yellow Boys18:15: Cadets: Frendschaftsmatch: Weiler-Bieles

18:15: Cadets: Frendschaftsmatch: Weiler-Bieles
04/11/2018

Category: Yellow Boys10:30: Poussins: Weiler-Rousport(Coupe des Poussins 1/32 Finale)

10:30: Poussins: Weiler-Rousport(Coupe des Poussins 1/32 Finale)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler-Beetebuerg(9.Spilldag)(Terrain Weiler)(Grill:Nennig G.+Groff A.)

16:00: Seniors I: Weiler-Beetebuerg(9.Spilldag)(Terrain Weiler)(Grill:Nennig G.+Groff A.)
05/11/2018

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp:Weiler-Kanech

19:15: Härenekipp:Weiler-Kanech
06/11/2018

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler-Bieles(7.Spilldag)(Off+Buvette:Nennig G.+Pereira L.)

20:00: Seniors II/U23: Weiler-Bieles(7.Spilldag)(Off+Buvette:Nennig G.+Pereira L.)
07/11/2018 08/11/2018

Category: Yellow Boys18:00: Poussins I: Ent.Mensduerf/Kanech-Weiler(7.Spilldag)(Terrain Mensduerf)

18:00: Poussins I: Ent.Mensduerf/Kanech-Weiler(7.Spilldag)(Terrain Mensduerf)
09/11/2018 10/11/2018

Category: Yellow BoysN/A: Minimes II: Exempt(7.Spilldag)

N/A: Minimes II: Exempt(7.Spilldag)

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II:Turnéier zu Weiler(6.Spilldag)

09:30: Bambinis II:Turnéier zu Weiler(6.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Bambinis I:Turnéier zu Weiler(6.Spilldag)

11:00: Bambinis I:Turnéier zu Weiler(6.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Scolaires: Rfcul-Weiler(7.Spilldag)(Terrain Hollerech)

13:30: Scolaires: Rfcul-Weiler(7.Spilldag)(Terrain Hollerech)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Frendschaftsmatch:Weiler-Terville

14:00: Minimes II: Frendschaftsmatch:Weiler-Terville

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles II:Hesper-Weiler(7.Spilldag)

14:00: Pupilles II:Hesper-Weiler(7.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes I: Mamer-Weiler(7.Spilldag)

16:30: Minimes I: Mamer-Weiler(7.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Seniors II/U23: Suessem-Weiler(8.Spilldag)

18:00: Seniors II/U23: Suessem-Weiler(8.Spilldag)
11/11/2018

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler-Märel/Belair(7.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler-Märel/Belair(7.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I:Weiler-Hesper(8.Spilldag)

11:00: Poussins I:Weiler-Hesper(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Ent.Weiler/Uespelt-Hesper(7.Spilldag)

13:30: Cadets: Ent.Weiler/Uespelt-Hesper(7.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler-Schëffleng(10.Spilldag)(Grill:Nennig G.+Weber Cl.)

16:00: Seniors I: Weiler-Schëffleng(10.Spilldag)(Grill:Nennig G.+Weber Cl.)
12/11/2018

Category: Yellow Boys19:30: Härenekipp:Izeg-Weiler

19:30: Härenekipp:Izeg-Weiler
13/11/2018 14/11/2018 15/11/2018 16/11/2018 17/11/2018

Category: Yellow BoysN/A: Pupilles II: Exempt(8.Spilldag)

N/A: Pupilles II: Exempt(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Izeg(7.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Izeg(7.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Wuermer(7.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Wuermer(7.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Hämmelsmarsch

14:00: Hämmelsmarsch

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles I: Weiler-Mensdorf/Kanech(8.Spilldag)

14:00: Pupilles I: Weiler-Mensdorf/Kanech(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles III: Frendschaftsmatch:Weiler-Mensdorf/Kanech

14:00: Pupilles III: Frendschaftsmatch:Weiler-Mensdorf/Kanech

Category: Yellow Boys15:30: Minimes I: Weiler-Beetebuerg(8.Spilldag)

15:30: Minimes I: Weiler-Beetebuerg(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes II: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt-Weiler(8.Spilldag)(Terrain Remerschen)

16:30: Minimes II: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt-Weiler(8.Spilldag)(Terrain Remerschen)

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Weiler-CS Fola(8.Spilldag)

17:30: Scolaires: Weiler-CS Fola(8.Spilldag)
18/11/2018

Category: Yellow BoysN/A: Poussins I: Exempt(9.Spilldag)

N/A: Poussins I: Exempt(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Ent.Uelzechdall-Weiler(8.Spilldag)(Stade Henri Bausch Steesel)

10:30: Poussins II: Ent.Uelzechdall-Weiler(8.Spilldag)(Stade Henri Bausch Steesel)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Réimech/Bous-Ent.Weiler/Uespelt(8.Spilldag)

16:00: Cadets: Réimech/Bous-Ent.Weiler/Uespelt(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Uespelt-Weiler(11.Spilldag)

16:00: Seniors I: Uespelt-Weiler(11.Spilldag)
19/11/2018

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp:Eilereng-Weiler

19:00: Härenekipp:Eilereng-Weiler

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler-Monnerech(9.Spilldag)(OFF: Reuter Ch.+Schmit J.)

20:00: Seniors II/U23: Weiler-Monnerech(9.Spilldag)(OFF: Reuter Ch.+Schmit J.)
20/11/2018 21/11/2018

Category: Yellow Boys18:30: Testmatch: Lëtzebuerg U12 - Eintracht Tréier

18:30: Testmatch: Lëtzebuerg U12 - Eintracht Tréier

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Lasauvage-Weiler(Coupe FLF)

19:30: Seniors I: Lasauvage-Weiler(Coupe FLF)
22/11/2018

Category: Yellow Boys17:00: Pupilles I: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt-Weiler(7.Spilldag)(Terrain Remerschen)

17:00: Pupilles I: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt-Weiler(7.Spilldag)(Terrain Remerschen)

Category: Yellow Boys17:00: Pupilles II: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt-Weiler(1.Spilldag)(Terrain Remerschen)

17:00: Pupilles II: Ent.Mondorf/Schengen/Uespelt-Weiler(1.Spilldag)(Terrain Remerschen)
23/11/2018 24/11/2018 25/11/2018

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler-Bartreng(12.Spilldag)(Grill:Dobbins A.+Theobald H.)

16:00: Seniors I: Weiler-Bartreng(12.Spilldag)(Grill:Dobbins A.+Theobald H.)
26/11/2018 27/11/2018 28/11/2018 29/11/2018 30/11/2018 01/12/2018 02/12/2018

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Pafendall/Weimeschkiech-Weiler(13.Spilldag)

16:00: Seniors I: Pafendall/Weimeschkiech-Weiler(13.Spilldag)