Hei sinn d’Matcher fir d’Saison 2018/2019

24. September: Yellow Boys – CS Uewerkuer 5:3
1. Oktober: Menster – Yellow Boys 3:5
8. Oktober: Yellow Boys – Hueschtert 3:3
15. Oktober: Gaasperech – Yellow Boys ofgesot
22. Oktober: Yellow Boys – Duelem 2:3
29. Oktober: Yellow Boys – F91 0:4
05. November: Yellow Boys – Kanech 5:3
12. November: Izeg – Yellow Boys 3:5
19. November: Éilereng – Yellow Boys ofgesot

4. Mäerz: Yellow Boys – Red Black Egalité
11. Mäerz: Yellow Boys – Käl-Téiteng
18. Mäerz: Beetebuerg – Yellow Boys
1. Abrëll: Märel – Yellow Boys
8. Abrëll: Yellow Boys – Munnerëf
15. Abrëll: Luerenzweiler – Yellow Boys
29. Abrëll: Millebaach – Yellow Boys
6. Mee: Mënsbech – Yellow Boys
13. Mee: Red Boys – Yellow Boys
20. Mee: Uespelt – Yellow Boys
3. Juni: Schengen – Yellow Boys

Wann Dir wëllt matspillen, mellt Iech beim Tom Majeres (tmajeres@pt.lu)

Hei sinn d’Resultater vun der Saison 2017/2018

2. Oktober: Yellow Boys – Menster 2:3
9. Oktober: Hueschtert – Yellow Boys 5:4
16. Oktober: Yellow Boys – Gaasperech 5:1
23. Oktober: Duelem – Yellow Boys 3:3
30. Oktober: F91 Diddeleng – Yellow Boys 4:4
6. November: Kanech – Yellow Boys 2:5
13. November: Yellow Boys – Izeg 1:7
20. November: Yellow Boys – Éilereng 1:3

5. Mäerz: Red Black Egalité – Yellow Boys 7:1
12. Mäerz: Yellow Boys – Käl-Téiteng ofgesot
19. Mäerz: Yellow Boys – Beetebuerg 0:1
2. Abrëll: Ouschterméindeg
9. Abrëll: Munnerëf – Yellow Boys 1:1
16. Abrëll: Yellow Boys – Luerenzweiler 0:14
23. Abrëll: Yellow Boys – Märel 5:1
14. Mee: Yellow Boys – Red Boys 4:0 ofgebrach wéinst Donnerwieder
21. Mee: Päischtméindeg
28. Mee: Yellow Boys – Uespelt 0:0 ofgebrach wéinst Donnerwieder
4. Juni: fräi
11. Juni: Yellow Boys – Schengen 8:0

Hei sinn d’Resultater vun der Saison 2016/2017

3. Oktober: Menster – Yellow Boys 3:3 (de Match ass ofgebrach ginn, well eng Luut ausgefall ass)
17. Oktober: Tricolore Gasperech – Yellow Boys 4:4
31. Oktober: Yellow Boys – F91 Diddeleng 1:8
7. November: Yellow Boys – Kanech 1:3
14. November: Izeg – Yellow Boys 3:2
21. November: Eileréng – Yellow Boys 3:2

6. Mäerz: Yellow Boys – Red Black Egalité 5:2
13. Mäerz: Käl-Téiténg – Yellow Boys 7:5
20. Mäerz: Beetebuerg – Yellow Boys 4:1
3. Abrëll: Yellow Boys – Mënsbech 5:4
10. Abrëll: Yellow Boys – Munnerëf 6:3
24. Abrëll: Märel – Yellow Boys 4:8
15. Mee: Red Boys – Yellow Boys 2:6
22. Mee: Yellow Boys – Millebaach 3:6
29. Mee: Uespelt – Yellow Boys 5:4
12. Juni: Schengen – Yellow Boys 3:3