August 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
29/07/2019 30/07/2019

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Weiler - Norden (Testmatch)

19:30: Seniors I: Weiler - Norden (Testmatch)
31/07/2019 01/08/2019 02/08/2019

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Weiler - Beggen (Turnéier) (Terrain Pafendall)

19:30: Seniors I: Weiler - Beggen (Turnéier) (Terrain Pafendall)
03/08/2019 04/08/2019

Category: Yellow BoysN/A: Seniors I: Weiler - ? (2. Match vum Turnéier)(Terrain Pafendall)

N/A: Seniors I: Weiler - ? (2. Match vum Turnéier)(Terrain Pafendall)
05/08/2019 06/08/2019 07/08/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)

20:00: Seniors I: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)
08/08/2019 09/08/2019 10/08/2019 11/08/2019

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Biissen - Weiler (Testmatch)

16:00: Seniors I: Biissen - Weiler (Testmatch)
12/08/2019 13/08/2019 14/08/2019 15/08/2019 16/08/2019 17/08/2019

Category: Yellow Boys18:00: Senniors I: Weiler - Hesper (1.Spilldag)

18:00: Senniors I: Weiler - Hesper (1.Spilldag)
18/08/2019
19/08/2019 20/08/2019 21/08/2019 22/08/2019 23/08/2019

Category: Yellow Boys19:30: Seniors II/U23: Mënsbech - Weiler (Testmach)

19:30: Seniors II/U23: Mënsbech - Weiler (Testmach)
24/08/2019

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Weiler - Ent. Osten (Testmatch)

16:00: Cadets: Weiler - Ent. Osten (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: Kaerjeng - Weiler (Testmatch)

16:00: Scolaires: Kaerjeng - Weiler (Testmatch)
25/08/2019

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Mäertert/Waasserbëlleg (2.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Mäertert/Waasserbëlleg (2.Spilldag)
26/08/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Luerenzweiler (Testmatch)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Luerenzweiler (Testmatch)
27/08/2019

Category: Yellow Boys17:30: Cadets: Weiler - Ent. Gréngewald (Testmatch)

17:30: Cadets: Weiler - Ent. Gréngewald (Testmatch)
28/08/2019 29/08/2019

Category: Yellow Boys17:00: Poussins I: Menster - Weiler (Testmatch)

17:00: Poussins I: Menster - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys19:30: Seniors II/U23: RM Hamm - Weiler (Testmatch)

19:30: Seniors II/U23: RM Hamm - Weiler (Testmatch)
30/08/2019 31/08/2019

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Monnerech - Weiler (Testmatch)

11:00: Poussins I: Monnerech - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: FC Yutz -Weiler (Testmatch)

15:00: Scolaires: FC Yutz -Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys17:00: Cadets: Weiler - US Esch (Testmatch)

17:00: Cadets: Weiler - US Esch (Testmatch)
01/09/2019

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Jeunesse Kanech - Weiler (3.Spilldag)

16:00: Seniors I: Jeunesse Kanech - Weiler (3.Spilldag)

Return to calendar