September 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
26/08/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Luerenzweiler (Testmatch)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Luerenzweiler (Testmatch)
27/08/2019

Category: Yellow Boys17:30: Cadets: Weiler - Ent. Gréngewald (Testmatch)

17:30: Cadets: Weiler - Ent. Gréngewald (Testmatch)
28/08/2019 29/08/2019

Category: Yellow Boys17:00: Poussins I: Menster - Weiler (Testmatch)

17:00: Poussins I: Menster - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys19:30: Seniors II/U23: RM Hamm - Weiler (Testmatch)

19:30: Seniors II/U23: RM Hamm - Weiler (Testmatch)
30/08/2019 31/08/2019

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Monnerech - Weiler (Testmatch)

11:00: Poussins I: Monnerech - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: FC Yutz -Weiler (Testmatch)

15:00: Scolaires: FC Yutz -Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys17:00: Cadets: Weiler - US Esch (Testmatch)

17:00: Cadets: Weiler - US Esch (Testmatch)
01/09/2019

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Jeunesse Kanech - Weiler (3.Spilldag)

16:00: Seniors I: Jeunesse Kanech - Weiler (3.Spilldag)
02/09/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Suessem (1.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Suessem (1.Spilldag)
03/09/2019 04/09/2019

Category: Yellow Boys19:00: Cadets: Miersch - Weiler (Testmatch)

19:00: Cadets: Miersch - Weiler (Testmatch)
05/09/2019 06/09/2019 07/09/2019

Category: Yellow Boys14:30: Scolaires: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)

14:30: Scolaires: Weiler - Rëmeleng (Testmatch)

Category: Yellow Boys17:00: Cadets: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

17:00: Cadets: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)
08/09/2019

Category: Yellow Boys11:00: Minimes: Rouspert - Weiler (Testmach)(Terrain Rallingen)

11:00: Minimes: Rouspert - Weiler (Testmach)(Terrain Rallingen)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Weiler - F91 Diddeleng (Testmatch)

13:30: Cadets: Weiler - F91 Diddeleng (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Jonglënster (4.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Jonglënster (4.Spilldag)
09/09/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kolmer-Bierg (Coupe Seniors Réserves Tour préliminaire)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kolmer-Bierg (Coupe Seniors Réserves Tour préliminaire)
10/09/2019 11/09/2019 12/09/2019 13/09/2019

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Kanech - Weiler (2.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Kanech - Weiler (2.Spilldag)
14/09/2019

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Turnéier zu Béiwen

11:00: Poussins I: Turnéier zu Béiwen

Category: Yellow Boys13:30: Minimes II: Moutfort - Weiler (Testmatch)

13:30: Minimes II: Moutfort - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Minimes I: Moutfort - Weiler (Testmatch)

15:00: Minimes I: Moutfort - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Weiler - F91 Diddeleng (Coupe des Scolaires Tour préliminaire)

16:30: Scolaires: Weiler - F91 Diddeleng (Coupe des Scolaires Tour préliminaire)
15/09/2019

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Weiler - Ent.Schieren/Kolmarbierg/Fiels (Coupe des Cadets Tour préliminaire)

16:00: Cadets: Weiler - Ent.Schieren/Kolmarbierg/Fiels (Coupe des Cadets Tour préliminaire)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Mamer - Weiler (5.Spilldag)

16:00: Seniors I: Mamer - Weiler (5.Spilldag)
16/09/2019 17/09/2019 18/09/2019

Category: Yellow Boys18:30: Minimes II: Monnerech - Weiler (Testmatch)

18:30: Minimes II: Monnerech - Weiler (Testmatch)
19/09/2019 20/09/2019

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Weiler - JSG Moseltal (Testmatch)

19:30: Juniors: Weiler - JSG Moseltal (Testmatch)
21/09/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Rodange (1.Spilldag)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Rodange (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Présentations des équipes

14:00: Présentations des équipes
22/09/2019

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Monnerech - Weiler (1.Spilldag)

10:30: Poussins I: Monnerech - Weiler (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Weiler - Ent. Syrdall (1.Spilldag)

10:30: Poussins II: Weiler - Ent. Syrdall (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Minimes I: Bieles - Weiler (1.Spilldag)

13:30: Minimes I: Bieles - Weiler (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Steesel - Weiler (1.Spilldag)

16:00: Cadets: Steesel - Weiler (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: FC Stengefort - Weiler (Coupe de Luxembourg 1/32 de Finale)

16:00: Seniors I: FC Stengefort - Weiler (Coupe de Luxembourg 1/32 de Finale)
23/09/2019

Category: Yellow Boys18:30: Minimes II: Weiler - Bartreng (1.Spilldag)

18:30: Minimes II: Weiler - Bartreng (1.Spilldag)

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: CS Uewerkuer - Weiler

19:00: Härenekipp: CS Uewerkuer - Weiler

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Monnerech (Coupe Seniors Réserves 1/32 Finale)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Monnerech (Coupe Seniors Réserves 1/32 Finale)
24/09/2019

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Eilereng - Weiler (2.Spilldag)

19:30: Juniors: Eilereng - Weiler (2.Spilldag)
25/09/2019

Category: Yellow Boys19:00: Scolaires: Weiler - Fola Esch (1.Spilldag)

19:00: Scolaires: Weiler - Fola Esch (1.Spilldag)
26/09/2019

Category: Yellow Boys18:00: Pupilles III: Märel/Belair - Weiler (1.Spilldag)

18:00: Pupilles III: Märel/Belair - Weiler (1.Spilldag)
27/09/2019 28/09/2019

Category: Yellow BoysN/A: Juniors: Exempt (3.Spilldag)

N/A: Juniors: Exempt (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Niederkuer (2.Spilldag)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Niederkuer (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles II: Weiler - Bartreng (2.Spilldag

11:00: Pupilles II: Weiler - Bartreng (2.Spilldag

Category: Yellow Boys12:30: Pupilles I: Weiler - Märel/Belair (2.Spilldag)

12:30: Pupilles I: Weiler - Märel/Belair (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Weiler - Remeleng (2.Spilldag)

14:00: Minimes I: Weiler - Remeleng (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: Ent. Äischdall - Weiler (2.Spilldag)

15:00: Pupilles III: Ent. Äischdall - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Scolaires: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)

16:00: Scolaires: Weiler - Beetebuerg (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes II: Monnerech - Weiler (2.Spilldag)

16:30: Minimes II: Monnerech - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys19:00: Seniors I: Weiler - Remeleng (6.Spilldag)

19:00: Seniors I: Weiler - Remeleng (6.Spilldag)
29/09/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Beetebuerg - Weiler (2.Spilldag)

09:30: Poussins II: Beetebuerg - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Weiler - F91 Diddeleng (2.Spilldag)

10:30: Poussins I: Weiler - F91 Diddeleng (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Ierpeldeng - Weiler (2.Spilldag)

16:00: Cadets: Ierpeldeng - Weiler (2.Spilldag)
30/09/2019

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Menster

19:15: Härenekipp: Weiler - Menster

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Hesper - Weiler (3.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Hesper - Weiler (3.Spilldag)
01/10/2019

Category: Yellow Boys17:45: Poussins II: Beetebuerg - Weiler

17:45: Poussins II: Beetebuerg - Weiler
02/10/2019 03/10/2019

Category: Yellow Boys19:30: Juniors: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)

19:30: Juniors: Weiler - Beetebuerg (4.Spilldag)
04/10/2019 05/10/2019

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

11:00: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles I: Hesper - Weiler (3.Spilldag)

14:00: Pupilles I: Hesper - Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles III: Weiler - Stengefort(3.Spilldag)

15:00: Pupilles III: Weiler - Stengefort(3.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:30: Minimes I: Eilereng -Weiler (3.Spilldag)

15:30: Minimes I: Eilereng -Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes II: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Remerschen)

16:30: Minimes II: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Remerschen)

Category: Yellow Boys16:30: Pupilles II: Beggen - Weiler (3.Spilldag)

16:30: Pupilles II: Beggen - Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Mondorf)

17:30: Scolaires: Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Mondorf)
06/10/2019

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (3.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Ent. Mondorf/Schengen/Uespelt (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Weiler - Ent. Déifferdeng/Luna (3.Spilldag)

11:00: Poussins I: Weiler - Ent. Déifferdeng/Luna (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Weiler - Union Réimech/Bous (3.Spilldag)

14:00: Cadets: Weiler - Union Réimech/Bous (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Seniors: Woltz - Weiler (7.Spilldag)(Stade um Pëtz Weidingen)

18:00: Seniors: Woltz - Weiler (7.Spilldag)(Stade um Pëtz Weidingen)

Return to calendar