March 2020
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
24/02/2020 25/02/2020

Category: Yellow Boys18:00: Minimes I: Réimech/Bous - Weiler (Testmatch) (Terrain Bous)

18:00: Minimes I: Réimech/Bous - Weiler (Testmatch) (Terrain Bous)
26/02/2020 27/02/2020 28/02/2020 29/02/2020

Category: Yellow Boys12:30: Minimes II: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

12:30: Minimes II: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)

15:00: Scolaires: Weiler - Jeunesse Esch (Testmatch)
01/03/2020

Category: Yellow Boys09:30: Pupilles II: Indoor-Turnéier Cirelli Cup zu Diddeleng

09:30: Pupilles II: Indoor-Turnéier Cirelli Cup zu Diddeleng

Category: Yellow Boys11:00: Minimes I: Beetebuerg - Weiler(Testmatch)

11:00: Minimes I: Beetebuerg - Weiler(Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Mertert/Waasserbëlleg - Weiler (14.Spilldag)

16:00: Seniors I: Mertert/Waasserbëlleg - Weiler (14.Spilldag)
02/03/2020

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Paafendall - Weiler

19:00: Härenekipp: Paafendall - Weiler

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kanech (12.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Kanech (12.Spilldag)
03/03/2020

Category: Yellow Boys16:15: Poussins: Weiler - Gréivemaacher (Testmatch)

16:15: Poussins: Weiler - Gréivemaacher (Testmatch)

Category: Yellow Boys19:00: Cadets: Ent. Osten - Weiler (Testmatch) (Terrain Kanech)

19:00: Cadets: Ent. Osten - Weiler (Testmatch) (Terrain Kanech)
04/03/2020 05/03/2020

Category: Yellow Boys17:15: Pupilles: Trainingsmatcher zu Mensdorf

17:15: Pupilles: Trainingsmatcher zu Mensdorf
06/03/2020 07/03/2020

Category: Yellow Boys14:00: Minimes I: Weiler - Jeunesse Esch(Testmatch)

14:00: Minimes I: Weiler - Jeunesse Esch(Testmatch)

Category: Yellow Boys15:15: Scolaires: Weiler - Audun - le - Tiche (Testmatch)

15:15: Scolaires: Weiler - Audun - le - Tiche (Testmatch)

Category: Yellow Boys17:00: Juniors: Weiler - F91 Diddeleng (Testmatch)

17:00: Juniors: Weiler - F91 Diddeleng (Testmatch)
08/03/2020

Category: Yellow Boys10:30: Poussins: Wuermer - Weiler (Coupe des Poussins 1/16 Finale)

10:30: Poussins: Wuermer - Weiler (Coupe des Poussins 1/16 Finale)

Category: Yellow Boys16:00: Minimes II: Jeunesse Esch - Weiler (Testmatch)

16:00: Minimes II: Jeunesse Esch - Weiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Kanech (15.Spilldag)

16:00: Seniors I: Weiler - Kanech (15.Spilldag)
09/03/2020

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Käl/Téiteng - Weiler

19:00: Härenekipp: Käl/Téiteng - Weiler

Category: Yellow Boys20:00: SeniorsII/U23: Weiler - Hesper (13.Spilldag)

20:00: SeniorsII/U23: Weiler - Hesper (13.Spilldag)
10/03/2020

Category: Yellow Boys19:00: Scolaires II: Jeunesse Esch - Weiler (1.Spilldag)

19:00: Scolaires II: Jeunesse Esch - Weiler (1.Spilldag)
11/03/2020 12/03/2020 13/03/2020 14/03/2020 15/03/2020
16/03/2020 17/03/2020 18/03/2020 19/03/2020 20/03/2020 21/03/2020 22/03/2020
23/03/2020 24/03/2020 25/03/2020 26/03/2020 27/03/2020 28/03/2020 29/03/2020
30/03/2020 31/03/2020 01/04/2020 02/04/2020 03/04/2020 04/04/2020 05/04/2020

Return to calendar