MonthWeekDay
June 2018
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
28/05/2018

Category: Yellow Boys17:30: Minimes II: RM Hamm Benfica-Weiler(8.Spilldag)

17:30: Minimes II: RM Hamm Benfica-Weiler(8.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Pupilles II: Bartreng-Weiler

17:30: Pupilles II: Bartreng-Weiler

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Uespelt

19:15: Härenekipp: Weiler - Uespelt
29/05/2018 30/05/2018

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent.Weiler/Izeg/Uespelt-Ent.CSG/Biwer/Bäerbuerg(7.Spilldag)

19:30: Cadets: Ent.Weiler/Izeg/Uespelt-Ent.CSG/Biwer/Bäerbuerg(7.Spilldag)
31/05/2018 01/06/2018 02/06/2018

Category: Yellow Boys10:30: Poussins: Weiler-Ent.Steesel/Luerenzweiler(Coupe des Poussins 1/16 de Finale)

10:30: Poussins: Weiler-Ent.Steesel/Luerenzweiler(Coupe des Poussins 1/16 de Finale)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes I: Weiler-CS.Uewerkuer(9.Spilldag)

16:30: Minimes I: Weiler-CS.Uewerkuer(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Progès Nidderkuer-Weiler(9.Spilldag)

16:30: Scolaires: Progès Nidderkuer-Weiler(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys18:00: Cadets: Rfcul-Ent.Weiler/Izeg/Uespelt(8.Spilldag)(Terrain Hollerech)

18:00: Cadets: Rfcul-Ent.Weiler/Izeg/Uespelt(8.Spilldag)(Terrain Hollerech)
03/06/2018

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis: Frendschaftsturnéier zu Weiler (Weiler-Izeg)

10:00: Bambinis: Frendschaftsturnéier zu Weiler (Weiler-Izeg)
04/06/2018

Category: Yellow Boys18:00: Minimes II: Weiler-Izeg(9.Spilldag)

18:00: Minimes II: Weiler-Izeg(9.Spilldag)
05/06/2018 06/06/2018 07/06/2018

Category: Yellow Boys16:00: Pupilles I: Weiler-Käerjeng

16:00: Pupilles I: Weiler-Käerjeng

Category: Yellow Boys20:00: Scolaires: Weiler-US.Rëmeleng

20:00: Scolaires: Weiler-US.Rëmeleng
08/06/2018

Category: Yellow Boys08:00: Schoulsportsdag

08:00: Schoulsportsdag

Category: Yellow Boys19:00: Finale Coupe des Cadets: F91 Diddeleng-(Gewënner Hesper-Käerjeng)

19:00: Finale Coupe des Cadets: F91 Diddeleng-(Gewënner Hesper-Käerjeng)
09/06/2018

Category: Yellow BoysN/A: Minimes II: Exempt

N/A: Minimes II: Exempt

Category: Yellow Boys10:30: Bambini II: Turnéier zu Mutfert(Terrain am Brill Mutfert)(9.Spilldag)

10:30: Bambini II: Turnéier zu Mutfert(Terrain am Brill Mutfert)(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler

Category: Yellow Boys13:30: Poussins I: Turnéier zu Tréier(D)

13:30: Poussins I: Turnéier zu Tréier(D)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes: Frendschaftsturnéier zu Eilereng

14:00: Minimes: Frendschaftsturnéier zu Eilereng

Category: Yellow Boys14:30: Pupilles II: Walfer-Weiler(9.Spilldag)

14:30: Pupilles II: Walfer-Weiler(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Pupilles I: Weiler-Schengen(9.Spilldag)

16:30: Pupilles I: Weiler-Schengen(9.Spilldag)
10/06/2018

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis: Turnéier zu Izeg

10:00: Bambinis: Turnéier zu Izeg

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Beggen-Weiler(9.Spilldag)

10:30: Poussins I: Beggen-Weiler(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Weiler-Hueschtert(9.Spilldag)

10:30: Poussins II: Weiler-Hueschtert(9.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles: Turnéier zu Dikkerech

14:00: Pupilles: Turnéier zu Dikkerech

Category: Yellow Boys14:30: Minimes: Frendschaftsturnéier zu Itzeg

14:30: Minimes: Frendschaftsturnéier zu Itzeg

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Ent.Weiler/Izeg/Uespelt-Hesper(9.Spilldag)

16:00: Cadets: Ent.Weiler/Izeg/Uespelt-Hesper(9.Spilldag)
11/06/2018

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Schengen

19:15: Härenekipp: Weiler - Schengen
12/06/2018 13/06/2018 14/06/2018

Category: Yellow Boys18:30: Minimes I: Eilereng-Weiler(10.Spilldag)

18:30: Minimes I: Eilereng-Weiler(10.Spilldag)
15/06/2018

Category: Yellow Boys19:00: Marc Oberweis Abschiedsmatch

19:00: Marc Oberweis Abschiedsmatch
16/06/2018

Category: Yellow Boys14:00: Choco-Cup

14:00: Choco-Cup
17/06/2018

Category: Yellow BoysN/A: Vache qui flatte

N/A: Vache qui flatte

Category: Yellow Boys10:30: Poussins: US. Rëmeleng-Weiler(Coupe des Poussins 1/8 Finale)

10:30: Poussins: US. Rëmeleng-Weiler(Coupe des Poussins 1/8 Finale)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Beggen-Ent.Weiler/Izeg/Uespelt(10.Spilldag)

16:00: Cadets: Beggen-Ent.Weiler/Izeg/Uespelt(10.Spilldag)
18/06/2018 19/06/2018 20/06/2018 21/06/2018 22/06/2018 23/06/2018

Category: Yellow Boys14:30: Bambinis I: Turnéier zu Hueschtert

14:30: Bambinis I: Turnéier zu Hueschtert
24/06/2018

Category: Yellow Boys09:00: Minimes: Frendschaftsturnéier zu Hueschtert

09:00: Minimes: Frendschaftsturnéier zu Hueschtert
25/06/2018 26/06/2018 27/06/2018 28/06/2018 29/06/2018 30/06/2018 01/07/2018

Category: Yellow Boys10:00: Dréiurgelfest

10:00: Dréiurgelfest

Return to calendar