Rendezvousen vun der Woch
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16/04/2018

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler-Luerenzweiler

19:15: Härenekipp: Weiler-Luerenzweiler
17/04/2018

Category: Yellow Boys17:30: Minimes I: Beetebuerg-Weiler(3.Spilldag)

17:30: Minimes I: Beetebuerg-Weiler(3.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Pupilles I: Menster-Weiler(4.Spilldag)

17:30: Pupilles I: Menster-Weiler(4.Spilldag)
18/04/2018

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Weiler-Schëffleng(16.Spilldag)(Buvette: Groff J.+Hensgen A.)

20:00: Seniors I: Weiler-Schëffleng(16.Spilldag)(Buvette: Groff J.+Hensgen A.)
19/04/2018

Category: Yellow Boys19:30: Cadets: Ent.Weiler/Itzeg/Uespelt-Avenir Beggen(1.Spilldag)

19:30: Cadets: Ent.Weiler/Itzeg/Uespelt-Avenir Beggen(1.Spilldag)
20/04/2018 21/04/2018

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles II: Weiler-RM Hamm/Benfica(5.Spilldag)

10:00: Pupilles II: Weiler-RM Hamm/Benfica(5.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Bartreng(5.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Bartreng(5.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Mutfert(5.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Mutfert(5.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles I: Weiler-Union Réimech/Bus(5.Spilldag)

11:00: Pupilles I: Weiler-Union Réimech/Bus(5.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:00: Minimes I: Weiler-Rodange(4.Spilldag)

13:00: Minimes I: Weiler-Rodange(4.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Minimes II: Weiler-RM Hamm/Benfica(4.Spilldag)

14:30: Minimes II: Weiler-RM Hamm/Benfica(4.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: F91 Diddeleng-Weiler(4.Spilldag)(Terrain Barozzi)

16:30: Scolaires: F91 Diddeleng-Weiler(4.Spilldag)(Terrain Barozzi)
22/04/2018

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Weiler-RM Hamm/Benfica(5.Spilldag)

10:30: Poussins I: Weiler-RM Hamm/Benfica(5.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: RM Hamm/Benfica-Weiler(5.Spilldag)

10:30: Poussins II: RM Hamm/Benfica-Weiler(5.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Ent.CSG/Biwer/Bäerbuerg-Ent.Weiler/Izeg/Uespelt(3.Spilldag)

14:00: Cadets: Ent.CSG/Biwer/Bäerbuerg-Ent.Weiler/Izeg/Uespelt(3.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Monnerech (22.Spilldag)( Buvette: Schmit J. + Theobald H. )

16:00: Seniors I: Weiler - Monnerech (22.Spilldag)( Buvette: Schmit J. + Theobald H. )