Rendezvousen vun der Woch
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12/03/2018

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Käl/Téiteng

19:15: Härenekipp: Weiler - Käl/Téiteng
13/03/2018

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler-Izeg(14.Spilldag)Off: Weber Cl.+Theobald H.

20:00: Seniors II/U23: Weiler-Izeg(14.Spilldag)Off: Weber Cl.+Theobald H.
14/03/2018

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Weiler-Beggen(13.Spilldag) (Buvette: Bourgnon R.+Dobbins A.)

19:30: Seniors I: Weiler-Beggen(13.Spilldag) (Buvette: Bourgnon R.+Dobbins A.)
15/03/2018 16/03/2018

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: US. Rëmeleng-Weiler(15.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: US. Rëmeleng-Weiler(15.Spilldag)
17/03/2018

Category: Yellow BoysN/A: Minimes II: EXEMPT

N/A: Minimes II: EXEMPT

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles II: Red Star Märl-Weiler(2.Spilldag)(Terrain Josy Barthel)

10:00: Pupilles II: Red Star Märl-Weiler(2.Spilldag)(Terrain Josy Barthel)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Chrëchtnech(2.Spilldag)(Terrain am Lahr Chrëchtnech)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Chrëchtnech(2.Spilldag)(Terrain am Lahr Chrëchtnech)

Category: Yellow Boys11:00: Bambinis I: Turnéier zu Hamm(2.Spilldag)

11:00: Bambinis I: Turnéier zu Hamm(2.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles I: Weiler-Swift Hesper(2.Spilldag)

11:00: Pupilles I: Weiler-Swift Hesper(2.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Poussins I: Weiler-Stroossen(2.Spilldag)

14:30: Poussins I: Weiler-Stroossen(2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Minimes I: Weiler-FC.Eilereng(1.Spilldag)

16:00: Minimes I: Weiler-FC.Eilereng(1.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: US. Rëmeleng-Weiler(1.Spilldag)

16:30: Scolaires: US. Rëmeleng-Weiler(1.Spilldag)
18/03/2018

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Weiler-Mensdorf(2.Spilldag)

10:30: Poussins II: Weiler-Mensdorf(2.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Cebra 01- Ent.Weiler/Itzeg/Uespelt(10.Spilldag)

13:30: Cadets: Cebra 01- Ent.Weiler/Itzeg/Uespelt(10.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Bäerbuerg(18.Spilldag) ( Buvette: Laby M. + Mitsch C. )

16:00: Seniors I: Weiler - Bäerbuerg(18.Spilldag) ( Buvette: Laby M. + Mitsch C. )