Month Week Day
October 2017
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
25/09/2017 26/09/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II / U23: Blo-Wäiss Izeg - Weiler ( 4. Spilldag )

20:00: Seniors II / U23: Blo-Wäiss Izeg - Weiler ( 4. Spilldag )
27/09/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Schëffleng - Weiler (4. Spilldag)

20:00: Seniors I: Schëffleng - Weiler (4. Spilldag)
28/09/2017 29/09/2017 30/09/2017

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis II: Turnéier zu Esch (3.Spilldag) (Terrain Fola Lalléng)

09:30: Bambinis II: Turnéier zu Esch (3.Spilldag) (Terrain Fola Lalléng)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Cadets: Ent. Ënnersauer-Mëllerdall II - Weiler

14:30: Cadets: Ent. Ënnersauer-Mëllerdall II - Weiler

Category: Yellow Boys14:30: Minimes: Izeg - Weiler (3.Spilldag)

14:30: Minimes: Izeg - Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:30: Pupilles II: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Munsbach)

14:30: Pupilles II: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag)(Terrain Munsbach)

Category: Yellow Boys14:30: Scolaires: CS Fola - Weiler (2.Spilldag)

14:30: Scolaires: CS Fola - Weiler (2.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Pupilles I: Weiler - CS Fola (3.Spilldag)

16:30: Pupilles I: Weiler - CS Fola (3.Spilldag)
01/10/2017

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Weiler - US. Mondorf (3.Spilldag)

10:30: Poussins II: Weiler - US. Mondorf (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: US.Berdorf/Consdorf - Weiler (3.Spilldag)

11:00: Poussins I: US.Berdorf/Consdorf - Weiler (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Wuermer ( Buvette: Laby M. + Mitsch Cl. )

16:00: Seniors I: Weiler - Wuermer ( Buvette: Laby M. + Mitsch Cl. )
02/10/2017

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Menster

19:15: Härenekipp: Weiler - Menster
03/10/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II / U23: Weiler - US Rëmeleng ( 5. Spilldag ) ( Off: Reuter Ch. + Schmit J. )

20:00: Seniors II / U23: Weiler - US Rëmeleng ( 5. Spilldag ) ( Off: Reuter Ch. + Schmit J. )
04/10/2017 05/10/2017 06/10/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Coupe des Seniors Réserves: Weiler - US. Rëmeleng

20:00: Seniors II/U23: Coupe des Seniors Réserves: Weiler - US. Rëmeleng
07/10/2017

Category: Yellow Boys09:30: Bambinis I: Turnéier zu Sandweiler (4.Spilldag)

09:30: Bambinis I: Turnéier zu Sandweiler (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier um RFCUL (4.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier um RFCUL (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Pupilles I: Jeunesse Esch - Weiler (4.Spilldag)

11:00: Pupilles I: Jeunesse Esch - Weiler (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Weiler - Ent. CSG/Bäerbuerg/Biwer III (4.Spilldag)

15:00: Pupilles II: Weiler - Ent. CSG/Bäerbuerg/Biwer III (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes : Weiler - FC Eileréng (4.Spilldag)

16:30: Minimes : Weiler - FC Eileréng (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag)

16:30: Scolaires: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag)
08/10/2017

Category: Yellow Boys09:00: Poussins II: US Hueschtert - Weiler (4.Spilldag)

09:00: Poussins II: US Hueschtert - Weiler (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Weiler - Sporting Bartréng (4.Spilldag)

10:30: Poussins I: Weiler - Sporting Bartréng (4.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Ent. Weiler/Izeg/Uespelt - Réimech/Bous (3.Spilldag)

16:00: Cadets: Ent. Weiler/Izeg/Uespelt - Réimech/Bous (3.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Bäerbuerg - Weiler

16:00: Seniors I: Bäerbuerg - Weiler
09/10/2017

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Hueschtert - Weiler

19:00: Härenekipp: Hueschtert - Weiler
10/10/2017

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Béttebuerg - Weiler (Amical)

17:30: Scolaires: Béttebuerg - Weiler (Amical)
11/10/2017 12/10/2017 13/10/2017

Category: Yellow Boys20:00: SeniorsII/U23: US.Berdorf/Consdorf - Weiler (6.Spilldag)(Terrain Maartbësch Berdorf)

20:00: SeniorsII/U23: US.Berdorf/Consdorf - Weiler (6.Spilldag)(Terrain Maartbësch Berdorf)
14/10/2017

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Stengefort

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Stengefort

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Pupilles II: Ent. Osten II - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Kanech)

10:30: Pupilles II: Ent. Osten II - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Kanech)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes: SC Stengefort I - Weiler (5.Spilldag)

14:00: Minimes: SC Stengefort I - Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Weiler - F91 Diddeléng

15:00: Pupilles I: Weiler - F91 Diddeléng

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Weiler - FC Eilereng (4.Spilldag)

16:30: Scolaires: Weiler - FC Eilereng (4.Spilldag)
15/10/2017

Category: Yellow Boys10:30: Poussins I: Ent. Syrdall - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Am Brill Moutfort)

10:30: Poussins I: Ent. Syrdall - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Am Brill Moutfort)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Réimech/Bous - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Bous)

10:30: Poussins II: Réimech/Bous - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Bous)

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: RFCUL II - Weiler (4.Spilldag)(Terrain Synth. Hollerech)

14:00: Cadets: RFCUL II - Weiler (4.Spilldag)(Terrain Synth. Hollerech)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Red Black Egalité ( Buvette: Pereira L. + Reuter Ch. )

16:00: Seniors I: Weiler - Red Black Egalité ( Buvette: Pereira L. + Reuter Ch. )
16/10/2017

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Gaasperech

19:15: Härenekipp: Weiler - Gaasperech
17/10/2017 18/10/2017 19/10/2017

Category: Yellow Boys18:00: Minimes II: Hostert - Weiler (Amical)

18:00: Minimes II: Hostert - Weiler (Amical)
20/10/2017 21/10/2017

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Habscht (6.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Habscht (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Mënsbech (6.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Mënsbech (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Weiler - Jonglënster (6.Spilldag)

15:00: Pupilles II: Weiler - Jonglënster (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes: Weiler - Rëmleng

16:30: Minimes: Weiler - Rëmleng

Category: Yellow Boys16:30: Pupilles I: US.Esch - Weiler (6.Spilldag)

16:30: Pupilles I: US.Esch - Weiler (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Monnerech - Weiler (5.Spilldag)

16:30: Scolaires: Monnerech - Weiler (5.Spilldag)

Category: Yellow Boys19:00: Kniddelsowend

19:00: Kniddelsowend
22/10/2017

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Mensduerf (6.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Mensduerf (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys11:00: Poussins I: Weiler - Jonglënster

11:00: Poussins I: Weiler - Jonglënster

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Bartreng - Weiler

16:00: Seniors I: Bartreng - Weiler
23/10/2017

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Duelem - Weiler

19:00: Härenekipp: Duelem - Weiler
24/10/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Jeunesse Esch (7.Spilldag) (Off: Nennig G.+Pereira L.)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Jeunesse Esch (7.Spilldag) (Off: Nennig G.+Pereira L.)
25/10/2017 26/10/2017

Category: Yellow Boys18:00: Minimes I: Weiler - Ent. Syrdall (Amical)

18:00: Minimes I: Weiler - Ent. Syrdall (Amical)
27/10/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Dikrech (Coupe Seniors Réserves 1/16 Finale)(Off: Laby M.+Hensgen A.)

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Dikrech (Coupe Seniors Réserves 1/16 Finale)(Off: Laby M.+Hensgen A.)
28/10/2017

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis: Frendschaftsturnéier zu Weiler

10:30: Bambinis: Frendschaftsturnéier zu Weiler

Category: Yellow Boys11:00: Minimes I: Cebra - Weiler (Amical)

11:00: Minimes I: Cebra - Weiler (Amical)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes II: Weiler - Ent. Syrdall (Amical)

14:00: Minimes II: Weiler - Ent. Syrdall (Amical)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Weiler - Fola (6.Spilldag)

16:30: Scolaires: Weiler - Fola (6.Spilldag)
29/10/2017

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Schëffleng - Weiler (Amical)

14:00: Cadets: Schëffleng - Weiler (Amical)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Schuller - Weiler (1/32 Finale Coupe FLF)

16:00: Seniors I: Schuller - Weiler (1/32 Finale Coupe FLF)
30/10/2017

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler

19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler
31/10/2017 01/11/2017 02/11/2017 03/11/2017 04/11/2017 05/11/2017

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Uespelt ( Buvette: Schmit J. + Strasser J. )

16:00: Seniors I: Weiler - Uespelt ( Buvette: Schmit J. + Strasser J. )