Month Week Day

Events in May 2018

  • -
    Poussins II: 1.Mai Cup zu Beetebuerg
    Bambinis I: Turnéier zu Beetebuerg
    Bambinis II: Turnéier zu Mutfert
    Pupilles I: Turnéier zu Mutfert
    Pupilles II: Turnéier zu Beetebuerg
    Minimes: Frendschaftsturnéier zu Moutfort
    Minimes: Turnéier zu Mutfert
    Poussins I: 1.Mai Cup zu Mutfert
  • -
    Seniors II/U23: Weiler-Uespelt(12.Spilldag)(Off: Groff J.+Pereira L.)
  • -
    Minimes I: Schëffleng-Weiler(6.Spilldag)(Terrain Rue Denis Netgen)
    Minimes II: Izeg-Weiler(5.Spilldag)
    Scolaires: Eilereng-Weiler(6.Spilldag)
  • -
    Bambinis II: Turnéier zu Weiler(7.Spilldag)
    Bambinis I: Turnéier zu Weiler(7.Spilldag)
    Minimes II: Mamer-Weiler(6.Spilldag)
    Pupilles II: Izeg-Weiler(7.Spilldag)
    Pupilles I: Weiler-Hueschtert(7.Spilldag)
  • -
    Poussins I: Munneref-Weiler(7.Spilldag)
    Poussins II: Ent. Syrdall-Weiler(7.Spilldag)
    Cadets: Hesper-Weiler(5.Spilldag)
    Seniors I: Weiler - Biwer(24.Spilldag) ( Buvette: Strasser J. + Nennig G. )
  • -
    Seniors II/U23: Weiler-Sandweiler(21.Spilldag)(3-0 Forfait)
  • -
    Minimes II: Turnéier zu Luerenzweiler
    Poussins I: Turnéier zu Gaasperech
    Bambinis I: Turnéier zu Luerenzweiler
  • -
    Bambinis II: Turnéier zu Gréiwemaacher(8.Spilldag)
    Bambinis I: Turnéier zu Hamm(8.Spilldag)
    Pupilles II: Weiler-Mamer(8.Spilldag)
    Minimes II: Weiler-Gaasperech(7.Spilldag)
    Scolaires: US. Esch-Weiler(7.Spilldag)
  • -
    Poussins II: Weiler-RFCUL(8.Spilldag)
    Poussins I: Weiler-Gaasperech(8.Spilldag)
    Cadets: Märel/Belair-Ent. Weiler/Izeg/Uespelt(6.Spilldag)(Stade Prince Jean)
    Seniors I: Beggen - Weiler(25.Spilldag)
  • -
    Härenekipp: Weiler - FC.Déiferdeng 03
  • -
    Minimes I: Weiler-Beetebuerg(7.Spilldag)
    Seniors II/ U23: Gréiwemaacher-Weiler(22.Spilldag)
  • -
    Pupilles I: Weiler - Ent. Syrdall (8.Spilldag)
  • -
    Poussins II: Turnéier zu Diddeleng
    Seniors I: Weiler - Suessem(26.Spilldag) ( Buvette: Bourgnon R. + Dobbins A. )
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Konsdref
    Pupilles: Turnéier zu Lëntgen
    Pupilles II: Turnéier zu Rëmeleng
  • -
    Stage Goals and More
  • -
    Stage Goals and More
  • -
    Stage Goals and More
    Seniors II/ U23: Hueschtert-Weiler(13.Spilldag)
  • -
    Stage Goals and More
  • -
    Stage Goals and More
  • -
    Minimes I: FC.Rodange-Weiler(8.Spilldag)
    Scolaires: Weiler-F91 Diddeleng(8.Spilldag)
  • -
    Minimes II: RM Hamm Benfica-Weiler(8.Spilldag)
    Härenekipp: Weiler - Uespelt
  • -
    Cadets: Ent.Weiler/Izeg/Uespelt-Ent.CSG/Biwer/Bäerbuerg(7.Spilldag)