Month Week Day

Events in October 2017

  • -
    Poussins II: Weiler - US. Mondorf (3.Spilldag)
    Poussins I: US.Berdorf/Consdorf - Weiler (3.Spilldag)
    Seniors I: Weiler - Wuermer ( Buvette: Laby M. + Mitsch Cl. )
  • -
    Härenekipp: Weiler - Menster
  • -
    Seniors II / U23: Weiler - US Rëmeleng ( 5. Spilldag ) ( Off: Reuter Ch. + Schmit J. )
  • -
    Seniors II/U23: Coupe des Seniors Réserves: Weiler - US. Rëmeleng
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Sandweiler (4.Spilldag)
    Bambinis II: Turnéier um RFCUL (4.Spilldag)
    Pupilles I: Jeunesse Esch - Weiler (4.Spilldag)
    Pupilles II: Weiler - Ent. CSG/Bäerbuerg/Biwer III (4.Spilldag)
    Minimes : Weiler - FC Eileréng (4.Spilldag)
    Scolaires: Ent. Syrdall - Weiler (3.Spilldag)
  • -
    Poussins II: US Hueschtert - Weiler (4.Spilldag)
    Poussins I: Weiler - Sporting Bartréng (4.Spilldag)
    Cadets: Ent. Weiler/Izeg/Uespelt - Réimech/Bous (3.Spilldag)
    Seniors I: Bäerbuerg - Weiler
  • -
    Härenekipp: Hueschtert - Weiler
  • -
    Scolaires: Béttebuerg - Weiler (Amical)
  • -
    SeniorsII/U23: US.Berdorf/Consdorf - Weiler (6.Spilldag)(Terrain Maartbësch Berdorf)
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Stengefort
    Bambinis II: Turnéier zu Weiler (5.Spilldag)
    Pupilles II: Ent. Osten II - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Kanech)
    Minimes: SC Stengefort I - Weiler (5.Spilldag)
    Pupilles I: Weiler - F91 Diddeléng
    Scolaires: Weiler - FC Eilereng (4.Spilldag)
  • -
    Poussins I: Ent. Syrdall - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Am Brill Moutfort)
    Poussins II: Réimech/Bous - Weiler (5.Spilldag)(Terrain Bous)
    Cadets: RFCUL II - Weiler (4.Spilldag)(Terrain Synth. Hollerech)
    Seniors I: Weiler - Red Black Egalité ( Buvette: Pereira L. + Reuter Ch. )
  • -
    Härenekipp: Weiler - Gaasperech
  • -
    Minimes II: Hostert - Weiler (Amical)
  • -
    Bambinis I: Turnéier zu Habscht (6.Spilldag)
    Bambinis II: Turnéier zu Mënsbech (6.Spilldag)
    Pupilles II: Weiler - Jonglënster (6.Spilldag)
    Minimes: Weiler - Rëmleng
    Pupilles I: US.Esch - Weiler (6.Spilldag)
    Scolaires: Monnerech - Weiler (5.Spilldag)
    Kniddelsowend
  • -
    Poussins II: Weiler - Mensduerf (6.Spilldag)
    Poussins I: Weiler - Jonglënster
    Seniors I: Bartreng - Weiler
  • -
    Härenekipp: Duelem - Weiler
  • -
    Seniors II/U23: Weiler - Jeunesse Esch (7.Spilldag) (Off: Nennig G.+Pereira L.)
  • -
    Minimes I: Weiler - Ent. Syrdall (Amical)
  • -
    Seniors II/U23: Weiler - Dikrech (Coupe Seniors Réserves 1/16 Finale)(Off: Laby M.+Hensgen A.)
  • -
    Bambinis: Frendschaftsturnéier zu Weiler
    Minimes I: Cebra - Weiler (Amical)
    Minimes II: Weiler - Ent. Syrdall (Amical)
    Scolaires: Weiler - Fola (6.Spilldag)
  • -
    Cadets: Schëffleng - Weiler (Amical)
    Seniors I: Schuller - Weiler (1/32 Finale Coupe FLF)
  • -
    Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler