Month Week Day
November 2017
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
30/10/2017

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler

19:00: Härenekipp: F91 Diddeleng - Weiler
31/10/2017 01/11/2017 02/11/2017 03/11/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Remich/Bous - Weiler (8.Spilldag)Terrain Bous

20:00: Seniors II/U23: Remich/Bous - Weiler (8.Spilldag)Terrain Bous
04/11/2017

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles 1: Menster - Weiler (Amical)

10:00: Pupilles 1: Menster - Weiler (Amical)

Category: Yellow Boys14:30: Minimes: Weiler - Una Stroossen (Coupe des Minimes 1/32 Finale)

14:30: Minimes: Weiler - Una Stroossen (Coupe des Minimes 1/32 Finale)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: Weiler - Ent. Syrdall (7.Spilldag)

16:30: Scolaires: Weiler - Ent. Syrdall (7.Spilldag)
05/11/2017

Category: Yellow Boys10:30: Poussins: Weiler - Ent. Osten (Coupe des Poussins 1/32 Finale)

10:30: Poussins: Weiler - Ent. Osten (Coupe des Poussins 1/32 Finale)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Weiler - Ent. Ënnersauer/Mëllerdall (6.Spilldag)

13:30: Cadets: Weiler - Ent. Ënnersauer/Mëllerdall (6.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:00: Seniors I: Weiler - Uespelt ( Buvette: Schmit J. + Strasser J. )

17:00: Seniors I: Weiler - Uespelt ( Buvette: Schmit J. + Strasser J. )
06/11/2017

Category: Yellow Boys19:00: Härenekipp: Kanech - Weiler

19:00: Härenekipp: Kanech - Weiler
07/11/2017 08/11/2017 09/11/2017 10/11/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Bäerbuerg - Weiler (9.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Bäerbuerg - Weiler (9.Spilldag)
11/11/2017

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Steesel (7.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Steesel (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (7.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:00: Hämmelsmarsch

13:00: Hämmelsmarsch

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles II: Weiler - Izeg (7.Spilldag)

14:00: Pupilles II: Weiler - Izeg (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Weiler - Schëffleng 95 (7.Spilldag)

15:00: Pupilles I: Weiler - Schëffleng 95 (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes: Weiler - Izeg (7.Spilldag)

16:30: Minimes: Weiler - Izeg (7.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Scolaires: FC. Eilereng - Weiler (8.Spilldag)

16:30: Scolaires: FC. Eilereng - Weiler (8.Spilldag)
12/11/2017

Category: Yellow Boys16:00: Cadets: Réimech/Bus - Weiler (7.Spilldag) Terrain Bus

16:00: Cadets: Réimech/Bus - Weiler (7.Spilldag) Terrain Bus

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Monnerech - Weiler

16:00: Seniors I: Monnerech - Weiler
13/11/2017

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Izeg

19:15: Härenekipp: Weiler - Izeg
14/11/2017 15/11/2017 16/11/2017 17/11/2017 18/11/2017

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (8.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Monnerech (8.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Monnerech (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:45: Poussins I: Weiler - Hesper (8.Spilldag)

13:45: Poussins I: Weiler - Hesper (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Minimes: Eilereng - Weiler (8.Spilldag)

14:00: Minimes: Eilereng - Weiler (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Kayl/Téiteng - Weiler (8.Spilldag) Terrain Kayl

15:00: Pupilles I: Kayl/Téiteng - Weiler (8.Spilldag) Terrain Kayl

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles II: Réimech/Bus - Weiler (8.Spilldag) Terrain Bus

15:00: Pupilles II: Réimech/Bus - Weiler (8.Spilldag) Terrain Bus

Category: Yellow Boys15:00: Scolaires: Weiler - Monnerech (9.Spilldag)

15:00: Scolaires: Weiler - Monnerech (9.Spilldag)
19/11/2017

Category: Yellow Boys09:30: Poussins II: Weiler - Ent.Csg/Bäerbuerg/Biwer (8.Spilldag)

09:30: Poussins II: Weiler - Ent.Csg/Bäerbuerg/Biwer (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys13:30: Cadets: Weiler - Rfcul (8.Spilldag)

13:30: Cadets: Weiler - Rfcul (8.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - AS Porto Lëtzebuerg ( Buvette: Theobald H. + Weber C. )

16:00: Seniors I: Weiler - AS Porto Lëtzebuerg ( Buvette: Theobald H. + Weber C. )
20/11/2017

Category: Yellow Boys19:15: Härenekipp: Weiler - Eilereng

19:15: Härenekipp: Weiler - Eilereng
21/11/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Weiler - Eilereng (10.Spilldag) Off: Laby M+ Hensgen A.

20:00: Seniors II/U23: Weiler - Eilereng (10.Spilldag) Off: Laby M+ Hensgen A.
22/11/2017 23/11/2017 24/11/2017 25/11/2017

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (9.Spilldag)

10:30: Bambinis I: Turnéier zu Weiler (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (9.Spilldag)

10:30: Bambinis II: Turnéier zu Weiler (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles II: Weiler - Schengen (9.Spilldag)

14:00: Pupilles II: Weiler - Schengen (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys15:00: Pupilles I: Weiler - Rëmeleng (9.Spilldag)

15:00: Pupilles I: Weiler - Rëmeleng (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:30: Minimes: Weiler - Stengefort (9.Spilldag)

16:30: Minimes: Weiler - Stengefort (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:30: Scolaires: Jeunesse Esch - Weiler (10.Spilldag)

17:30: Scolaires: Jeunesse Esch - Weiler (10.Spilldag)

Category: Yellow Boys17:45: Poussins I: Weiler - RM Hamm Benfica (9.Spilldag)

17:45: Poussins I: Weiler - RM Hamm Benfica (9.Spilldag)
26/11/2017

Category: Yellow BoysN/A: Cadets: Exempt (9.Spilldag)

N/A: Cadets: Exempt (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys10:30: Poussins II: Schengen - Weiler (9.Spilldag)

10:30: Poussins II: Schengen - Weiler (9.Spilldag)

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Biwer - Weiler

16:00: Seniors I: Biwer - Weiler
27/11/2017 28/11/2017

Category: Yellow Boys20:00: Seniors II/U23: Sandweiler - Weiler (11.Spilldag)

20:00: Seniors II/U23: Sandweiler - Weiler (11.Spilldag)
29/11/2017

Category: Yellow Boys19:30: Seniors I: Bäerdref/Consdorf - Weiler (Coupe FLF 1/16 Finale) Terrain Kuerzwénkel (Consdorf)

19:30: Seniors I: Bäerdref/Consdorf - Weiler (Coupe FLF 1/16 Finale) Terrain Kuerzwénkel (Consdorf)
30/11/2017 01/12/2017 02/12/2017 03/12/2017

Category: Yellow BoysN/A: Seniors II/U23: Coupe Seniors Reserve Mondorf - Weiler

N/A: Seniors II/U23: Coupe Seniors Reserve Mondorf - Weiler

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Beggen ( Buvette: Bourgnon R. + Dobbins A. )

16:00: Seniors I: Weiler - Beggen ( Buvette: Bourgnon R. + Dobbins A. )