Month Week Day
January 2018
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
01/01/2018 02/01/2018 03/01/2018 04/01/2018 05/01/2018 06/01/2018

Category: Yellow Boys13:00: Choco Cup

13:00: Choco Cup
07/01/2018

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis: Turnéier zu Bieles

09:00: Bambinis: Turnéier zu Bieles

Category: Yellow Boys09:00: Poussins: LaLux Indoor zu Weiler

09:00: Poussins: LaLux Indoor zu Weiler

Category: Yellow Boys13:00: Pupilles I: Turnéier zu Bieles

13:00: Pupilles I: Turnéier zu Bieles

Category: Yellow Boys14:00: Minimes: Turnéier zu Waldbëlleg

14:00: Minimes: Turnéier zu Waldbëlleg
08/01/2018 09/01/2018 10/01/2018 11/01/2018 12/01/2018 13/01/2018

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis II: Turnéier zu Izeg

10:00: Bambinis II: Turnéier zu Izeg

Category: Yellow Boys10:00: Pupilles II: Interneturnéier

10:00: Pupilles II: Interneturnéier

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles I: Halenturnéier zu Monnerech

14:00: Pupilles I: Halenturnéier zu Monnerech
14/01/2018

Category: Yellow Boys09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Nidderkuer

09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Nidderkuer
15/01/2018 16/01/2018

Category: Yellow Boys17:00: Pupilles II: Match: Schengen-Weiler (Hal Remerschen)

17:00: Pupilles II: Match: Schengen-Weiler (Hal Remerschen)

Category: Yellow Boys18:00: Cadets: Turnéier zu Consdorf

18:00: Cadets: Turnéier zu Consdorf
17/01/2018

Category: Yellow BoysN/A: Seniors I: Weiler - Wëntger (Testmatch)Den Match ass ofgesoot!!!!!!

N/A: Seniors I: Weiler - Wëntger (Testmatch)Den Match ass ofgesoot!!!!!!
18/01/2018

Category: Yellow Boys19:45: Seniors I: Weiler-Réimech/Bus (Testmatch)

19:45: Seniors I: Weiler-Réimech/Bus (Testmatch)
19/01/2018 20/01/2018

Category: Yellow Boys09:00: Pupilles: LaLux Indoor (Hal Weiler)

09:00: Pupilles: LaLux Indoor (Hal Weiler)

Category: Yellow Boys09:00: Scolaires: Turnéier (Hal Weiler)

09:00: Scolaires: Turnéier (Hal Weiler)

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis: Turnéier zu Konz (D)

10:00: Bambinis: Turnéier zu Konz (D)

Category: Yellow Boys12:00: Pupilles: Halenturnéier zu Konz(D)

12:00: Pupilles: Halenturnéier zu Konz(D)

Category: Yellow Boys13:00: Cadets: Teqball Virféierung (Howald)

13:00: Cadets: Teqball Virféierung (Howald)
21/01/2018

Category: Yellow Boys09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Konz (D)

09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Konz (D)
22/01/2018 23/01/2018

Category: Yellow Boys19:45: Seniors I: Weiler-Äischdall (Testmatch)

19:45: Seniors I: Weiler-Äischdall (Testmatch)
24/01/2018 25/01/2018 26/01/2018 27/01/2018

Category: Yellow Boys09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Gréivemaacher

09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Gréivemaacher

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis I: Halenturnéier zu Gréivemaacher

10:00: Bambinis I: Halenturnéier zu Gréivemaacher

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis II: Turnéier zu Contern (Sportshaal)

10:00: Bambinis II: Turnéier zu Contern (Sportshaal)

Category: Yellow Boys13:30: Pupilles II: Turnéier zu Bartreng

13:30: Pupilles II: Turnéier zu Bartreng

Category: Yellow Boys14:00: Cadets: Testmatch: Mondorf-Weiler

14:00: Cadets: Testmatch: Mondorf-Weiler

Category: Yellow Boys14:00: Pupilles I: Halenturnéier zu Gréivemaacher

14:00: Pupilles I: Halenturnéier zu Gréivemaacher

Category: Yellow Boys16:00: Seniors I: Weiler - Steesel (Testmatch)

16:00: Seniors I: Weiler - Steesel (Testmatch)
28/01/2018

Category: Yellow Boys09:00: Bambinis I: Halenturnéier am Centre Atert

09:00: Bambinis I: Halenturnéier am Centre Atert

Category: Yellow Boys09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Bartreng

09:00: Poussins II: Halenturnéier zu Bartreng

Category: Yellow Boys12:00: Schluechtfest

12:00: Schluechtfest
29/01/2018 30/01/2018 31/01/2018

Category: Yellow Boys19:45: Seniors I: Weiler-Cebra (Testmatch)

19:45: Seniors I: Weiler-Cebra (Testmatch)
01/02/2018

Category: Yellow Boys16:00: Pupilles II: Match: Weiler-Mondorf (Hal Weiler)

16:00: Pupilles II: Match: Weiler-Mondorf (Hal Weiler)
02/02/2018

Category: Yellow Boys20:00: Seniors I: Weiler-Luerenzweiler (Testmatch)

20:00: Seniors I: Weiler-Luerenzweiler (Testmatch)

Category: Yellow Boys20:00: Senoirs II/U23: Testmatch: Swift Hesper II - Weiler

20:00: Senoirs II/U23: Testmatch: Swift Hesper II - Weiler
03/02/2018

Category: Yellow Boys10:00: Bambinis: Turnéier zu Jonglënster

10:00: Bambinis: Turnéier zu Jonglënster

Category: Yellow Boys15:00: Cadets: Testmatch: Lëntgen-Weiler

15:00: Cadets: Testmatch: Lëntgen-Weiler
04/02/2018

Category: Yellow Boys09:00: Minimes: Lënster Wantercup

09:00: Minimes: Lënster Wantercup